Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška do gildy

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Vojek
Anonymní




Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptySun May 24, 2009 11:04 pm

Zdravíčko Delirium,

1. Nick: Vojek, Shaman, Resto/Ele, Tauren 80lvl
2. Krasných 18let, a pocházím z Jižních Čech nedaleko Českých Budějovic, které zná snad každý člověk na světě. Kvůli dobrému pivu. :-P
3. Acc nesdílím s nikým, ani bych to tak nechtěl. Tento Acc je muj, a hraju na něm už nějakej ten pátek :-)...
4. Tak hraju každej den kromě vyjímek... Některých víknedů když sloužím na Disko... ale to je jednou za měsíc. A Raid Time je mi v celku jedno ja si čas udělám kdykoli to neni problem.
5. No minimálně, dokonce spíš ne... Maximálně občas nějakej ten víkend jak sem psal, ale to jen minimálně...
6. Můj EQ? tak nějak Valorous, sice to neni špička ale neni to uplně nejhorší... mainspec je resto, a offspec ele... Odkaz na armory mam špatnej gear až to uploadnou tak ho přidám. Nebo klidně watch in game.
7. Předchozí Guildy, ještě v ní sem The Skullcrasher, přišel jsem k ním kvůli pomoci kamarádům, kteří mě prosili, ale po cca měsíci sem zjistil že jsou tam neschopní lidé a nemaj zájem někam to dotáhnout a tak...
8. VT a mikrofon ma snad každý kdo hraje WoW takže mi to problémy nedělá.
9. Tak hlásím se kvám protože je tam můj dobrý kamarád skor Bratr... A odemě? snahu, nějakej ten skill, a nevim no musite posoudit samy, samochvala neni moc dobrá. A od vás čekám dobrej kolektiv, a pohodové lidi...
10. Znám. A dokonce od malička osobně. A dozvěděl jsem se o vás od něj....
11. Naxx 10/25, OS10/25, EoE, VoA... a pak vše na TBC... což je nepotřebné...
12. Můj PC? No radši nekomentovat, ale abych měl problemy s WoW tak to vůbec... A sít, providet je novej, takže pohoda... bez DC a podobně...

Snad toto bude stačit... Vymačkal jsem tam pár věcí to mě tak v rychlosti napadlo...

S pozdravem Vojek
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptyMon May 25, 2009 12:11 am

de videt ze si prihlasku jak ty rikas vymackal za minutu to cos tu napsal bych shrnul do dvou vety:
Jsem vojek hraju z budejovic za resto shamana az na jednou ze mesic kdyz mam disko.Byl sem v guilde skullcrasher a zkusenosti z uld nemam zadny,o vas sem se dozvedel od (???autor neuvedl???)

PS:je tak tezky se odlogovat s gearem a postnout sem link na armory?PROTI
Návrat nahoru Goto down
Treen




Počet příspěvků : 44
Reputace : 1
Join date : 02. 05. 09

Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptyMon May 25, 2009 7:50 pm

Zdravim,
nitro, zas tak zle byt nemusis Very Happy ale vicemene ma pravdu, prihlasku si odflakl a pokud si nedas zalezet na prvnim dojmu, tak na cem potom? na armory mas ele gear, cili to ohodnotit nemuzu, ale vzhledem k tomu, ze v guilde mame sice velmi kvalitni, ale jen 2 resto shamany, z toho jeden neni zrovna nejaktivnejsi, tak aspon na zkoušku po tom, co by cinkedd ohodnil gear bych ti sanci dal.. kazdopadne musel by ses dost otacet, aby sis vybojoval misto v raidu..
Návrat nahoru Goto down
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptyTue May 26, 2009 7:25 pm

Pro priste bych ti poradil jedinou vec, podivej se na prihlasky co uz tu jsou a mel bys o 50% snadnejsi praci.
Návrat nahoru Goto down
astahoe
God
God



Počet příspěvků : 49
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptyTue May 26, 2009 10:16 pm

Hoj, takze zhrniem to takto v poslednych dnoch sa nabral dalsi enha, ele a nabere sa este jeden resto cize shamani maju na urcitu dobu stop stav dokym sa neotestuju tito. dik za zaujem. Neprijaty
Návrat nahoru Goto down
cinkedd
Moderator
Moderator
cinkedd


Počet příspěvků : 27
Reputace : 0
Join date : 27. 04. 09

Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptyTue May 26, 2009 11:10 pm

Zdravim,

jak pise Astahoe, shamanu sme prijali vice v posledni dobe, a tak nezbyva nic jineho nez s nim souhlasit. Bohuzel PROTI - shamanu uz mame dost

NEPRIJAT
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Sponsored content





Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška do gildy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška do gildy
» Alysheaa/80/Dk/frost
» Resto Saman
» Vrct - Fire Mage
» žádost o přijmutí do Guildy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: