Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 žádost o přijmutí do Guildy

Goto down 
+2
Vaalnn
Treen
6 posters
AutorZpráva
Killyouf
Anonymní




žádost o přijmutí do Guildy Empty
PříspěvekPředmět: žádost o přijmutí do Guildy   žádost o přijmutí do Guildy EmptyTue May 05, 2009 5:19 pm

Dobrý Den,

1) Jmeno postavy je Killyoufast je to Undead na levelu 80 a spec Combat
2) Je mi 18let pochazím z malého městečka na Jihu Čech kousek od Českých Budějovic
3) Učet s nikym nesdilim, hraju na něm sám a také si to sám platím. Acc sem vyměnil s kámošem.
4-5) Moje hraní spočívá na přichodu ze školy, ale nejdyl co se domu dostavam je 16:00 a bývám online tak do 24:00 +- nějaké minuty. O víkendech bývam online častěji a dýl, teda pokud nemam zrovna službu v práci což bývá jednou na měsíc. Jinak hraji každej den...
6) Můj Equip neni nejhorší, ale také určitě ne nejhorší, překáží mi tam jedna modřenka a docela by se zišel Trinket, odkaz na Armory hodim až bude aktualizovaný na můj PVE Gear. Nebo se můžem dohodnout ve hře.
7) Předešlé guildy je jedna, Lords von Dante. Jsem totálně nespokojen s přístupem gamerů v té guildě, Domluví se raid nedostaví se lidi a takto je to tam skoro pořád až na nějaké 10tkové raidy. Ochota lidi je velmi malá, až by se dalo říci že spíše žádná (až na pár vyjímek 5+-)
Cool VT + mikraček + TS je na každodenním pořádku...
9) Hlásím se kvám protože hledám dobrý kolektiv a dobrou spolupráci a lidi kteří maj zájem někam to dotáhnout.
10) v Guildě nikoho neznám, ale rád poznám :-P... O guildě sem se dozvěděl na Tradu, když jsem viděl že nabíráte členy kteří mají zájem progressovat a učastnit se raidu a podobně... tak sem neodolal a zkouším to.
11) Moje Raidovací Zkušenosti jsou docela slušný... Naxx 10/25 Os 10/25 a EoE také... Taktiky znám, a co neznám se doučím velmi rychle :-)
12) Můj PC to zvládá sice neni žádnej extream ale na WoW to stačí... a připojení je pohodové... Ale do měsíce bude lepší...

S pozdravem Killyoufast
Návrat nahoru Goto down
Treen




Počet příspěvků : 44
Reputace : 1
Join date : 02. 05. 09

žádost o přijmutí do Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: žádost o přijmutí do Guildy   žádost o přijmutí do Guildy EmptyTue May 05, 2009 6:35 pm

Zdravim, jak jsi se určitě dočetl v ostatních přihláškách, tak my hledáme lidi s pokud možna best preulduar equipem a ty mas většinu z naxx10, což určitě nestačí.. čas na to doequipovavat lidi neni a do ulduaru by tě asi v tomhle nikdo nepustil.. Druhá věc máme 2maximálně aktivní roguny a to je podle mě až dost.. za mě proti
Návrat nahoru Goto down
Vaalnn

Vaalnn


Počet příspěvků : 35
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09

žádost o přijmutí do Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   žádost o přijmutí do Guildy EmptyTue May 05, 2009 7:58 pm

Ze stejnych duvodu, ktere uvedl Treeeeeeeeen, jsem take PROTI!!!!!
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

žádost o přijmutí do Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: žádost o přijmutí do Guildy   žádost o přijmutí do Guildy EmptyTue May 05, 2009 11:04 pm

equip je hodne zly o tom žádná.

nicméně argument ze dve roguny v guildě stačí je low. Proč potom máme 5 prot warů x druidů x locků a aby roguny byly jen 2 mi prijde nesmysl.

minimálně do group 2 by se jedna hodila. Tady ale i za mě proti.
Návrat nahoru Goto down
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

žádost o přijmutí do Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: žádost o přijmutí do Guildy   žádost o přijmutí do Guildy EmptyTue May 05, 2009 11:28 pm

heh taky si napisu : PROTI !!!

ale mas pravdu rogun je krasne dps a 2 je docela low :p
Návrat nahoru Goto down
astahoe
God
God



Počet příspěvků : 49
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

žádost o přijmutí do Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: žádost o přijmutí do Guildy   žádost o přijmutí do Guildy EmptyWed May 06, 2009 12:14 am

rogue vie dat dps ale samozrejme nie kazdy ho vie hrat teda pokial sa 3k dps nepocita ako uber, 2 spoty v 25m raide je akurat a keby mal byt este treti tak by to musel byt vazne vynimocny clovek, tu nevidim gear ani skusenosti, proti


Naposledy upravil astahoe dne Wed May 06, 2009 12:46 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

žádost o přijmutí do Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: žádost o přijmutí do Guildy   žádost o přijmutí do Guildy EmptyWed May 06, 2009 12:27 am

a kdyby mel velkej zajem tak se na tu prihlasku tak nevysere a precte si ji i po sobe + hodi tam treba armory .... atd..... za me ne
Návrat nahoru Goto down
Ceckynka
Demigod
Demigod



Počet příspěvků : 37
Reputace : 1
Join date : 27. 04. 09

žádost o přijmutí do Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: žádost o přijmutí do Guildy   žádost o přijmutí do Guildy EmptyWed May 06, 2009 9:25 am

Cus pokud to na armory je tvuj pvp eq radsi ho nenos takhle low resil ani nepoznas .. hledame lidi na progress Ulduaru nemas danej ani HC naxx. Dalsi vec je to ze 2x roguna jak uz psal asta je do 25tky akorat nedostal by ses na raid co se tyce 2grp myslim ze by u vas roug dal celkem low dps sam o sobe neda nic
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





žádost o přijmutí do Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: žádost o přijmutí do Guildy   žádost o přijmutí do Guildy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
žádost o přijmutí do Guildy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» přihláška do guildy
» Přihláška do guildy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: