Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vrct - Fire Mage

Goto down 
+2
Vaalnn
vrct
6 posters
AutorZpráva
vrct




Počet příspěvků : 2
Reputace : 0
Join date : 04. 05. 09

Vrct - Fire Mage Empty
PříspěvekPředmět: Vrct - Fire Mage   Vrct - Fire Mage EmptyMon May 04, 2009 9:32 pm

1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?
Vrct Fire mage Undead 80
2. Kolik ti je let a odkud jsi?
Je mi 17 let a bydlím v Jirkově kousek od Chomutova.
3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?
Ne Ne tohle sem si vyexpil sam Smile Je to muj Account.
4. Jak casto hrajes? Raid zacina v 18-19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?
Hraju co přijdu ze školy a pokud něco nemám tak hraji a farmím. čas mi vyhovuje víc by byl lepší od 7 ale šest taky ještě de. Znáte to když dete s holkou nebo tak Smile tak čím dil tim lip tak jen kvuli tomu . A budu online furt a pokud něco mi dotoho vlitne vždy dam vedět předem.
5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?
Já si myslim že ne . Spíš jde jen o školu a holky. A když to neni nic važnyho vždy to chci stihnout na raid.
6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu)
Muj eqip je různej . Mám tam par chyb co se tyče gemu třeba kdybych vyměnil gem z hedky a ramenou tak mám bonus . Jinak sem věci nechával slabším lidem z byvale guildy po domluvě atd. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Vrct POkud vás to zajímá mám i alta Huugo http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Huugo
7. Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.
Ještě před Wotlk sem byl V Guilde stones kde sem progresoval BT a byl u FK ilidana Bohužel Guilda šla jinam a já nechtěl . Dále sem ted byl V Cause we can . Byla to vyjimečná Guilda ale bohužel tak trochu se rozpadla a plno lidi odešlo . Byla to pohodová parta.
8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?
Vubec není problem mám i Vt i TS bez problemu
9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?
Prej hledate maga což by mi vyhovovalo dostavat přistup na raid a progresovat. Mám u vas kámoše Leothyn a ten mi řek at to zkusim. Chtěl bych pohodovou partu ktera by sem tam šla i ten nax kdyby byla nuda .
10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?
Leothyn znám ho déle od kámoše . Tomu sem psal o informace
11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)
Byl jsem BT SSC TK atd vše co bylo před WOTLK a ted sem byl sarta eoe nax ulduar 25 vše co se dalo stihnout sem byl.
12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?
Lagy ani DC nemám. Občas vypadne net ale to je opravdu málo kdy a hned za 2 minuty naskočí po tomco resetu ju romster. Takže stimhle nemám vubec problem.
Návrat nahoru Goto down
Vaalnn

Vaalnn


Počet příspěvků : 35
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09

Vrct - Fire Mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Vrct - Fire Mage EmptyMon May 04, 2009 10:54 pm

No panacku, tleskam!!!!! Nevim co dodat..... Prihlaska pekna, equip taktez.... Raid time vyhovuje a slib casteho a aktivniho hrani tam taky vidim...... Myslim, ze tady jsi uspel..... PRO!!!!!! Idea study
Návrat nahoru Goto down
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Vrct - Fire Mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrct - Fire Mage   Vrct - Fire Mage EmptyMon May 04, 2009 11:06 pm

nechtel jsem psat prvni ale myslim si to same ...... nevim jak tu jsou na tom magove ale pripada mi ze jich aktivnich je 0 :p ( nechcu nikoho urazit ) takze s cheers i myslim ze jse taky trefil ... uvidime skill Wink) aktivitu a mas misto jiste cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
Darkus

Darkus


Počet příspěvků : 33
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Vrct - Fire Mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrct - Fire Mage   Vrct - Fire Mage EmptyTue May 05, 2009 1:15 am

jo fakt pekny veci tak uvidime co se z tebe vyklube clown PRO
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Vrct - Fire Mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrct - Fire Mage   Vrct - Fire Mage EmptyTue May 05, 2009 9:03 am

swiftactions napsal:
nechtel jsem psat prvni ale myslim si to same ...... nevim jak tu jsou na tom magove ale pripada mi ze jich aktivnich je 0 :p ( nechcu nikoho urazit ) takze s cheers i myslim ze jse taky trefil ... uvidime skill Wink) aktivitu a mas misto jiste cheers cheers

Neexpi porad, co Altari?

Jinak equip je parádní, brzo se k tomu vyjádří další kompetentnější orgány, ale řekl bych že to vypadá nadějně.
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
Ceckynka
Demigod
Demigod



Počet příspěvků : 37
Reputace : 1
Join date : 27. 04. 09

Vrct - Fire Mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrct - Fire Mage   Vrct - Fire Mage EmptyTue May 05, 2009 12:07 pm

Prihlaska pekna gear taky + se za nej Leothyn zarucil myslim ze neni co resit PRIJAT
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vrct - Fire Mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrct - Fire Mage   Vrct - Fire Mage Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vrct - Fire Mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Naelin-mage
» Slippy Mage
» Anix lvl 80arcane mage
» Fifox UD80 Mage
» frostfire mage - Noobíe

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: