Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Naelin-mage

Goto down 
+7
swiftactions
cinkedd
Nitrous
Treen
vrct
Ceckynka
Naelin
11 posters
AutorZpráva
Naelin




Počet příspěvků : 2
Reputace : 0
Join date : 15. 05. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Naelin-mage   Naelin-mage EmptyFri May 15, 2009 4:48 pm

O me: je mi 16 let studuju na gymnazium.

Char:Muj char je mage,zacal jsem ho chvili potom co vysel wotlk.Vzdy jsem hral ranged dps...takze i kdyz maga nehraju roky vim jak a co delat.
profese:enchanting+tailoring.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... l&n=Naelin

zkusenosti z wow:
s wowkem jsem zacinal uz pred tbc...(ale pouze na freecku).Po tbc jsem sel na ofic a hral dlouho ali za ktere jsem ziskal vetsinu zkusenosti(zde jsem hral destro locka).
pre tbc:magtheridon,gruul,kara,za,-clear tk,ssc-progress Bt,Mh-zde jsem byl jen parkrat (nepocitam nerf pred wotlk)
wotlk:naxx 10/25 (10 mam undying) clear , Voa 10/25 (i novy bossove) clear , Os +2D clear , EoE 10/25 clear ULDUAR:10-(6/14) 25-(2/14)
ve sve stare guilde jsem delal class leadra...takze svou classu dobre znam.

raid time: nejvice mi vyhovuje 19-23 ale dokazu se prizpusobit guilde...ale spise muzu raidovat drive nez pozdeji.

stara guilda:moje strara guilda byli drakobijci kde jsem byl uz od sveho 70 lvl a zprogresoval jsem snimi vpodstate cely naxx,eoe,a os.Ovsem za tu dobu se toho v guilde hodne zmenilo nabrali par novych lidi vse slo dobre az do te doby nez prisel ulduar...a lidi museli zacit pouzivat hlavu...

:ocekavam od guildy : hlavne dobre se bavit a progres ktery nekam vede.
Návrat nahoru Goto down
Ceckynka
Demigod
Demigod



Počet příspěvků : 37
Reputace : 1
Join date : 27. 04. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptyFri May 15, 2009 5:37 pm

Myslim ze takovejdle clovek se u nas neztrati zkusenosti ujdou a ranged dps neni nikdy dost mame celkem asi 3 aktivni mage, stim ze nekteri by do toho meli trosku slapnout co se tyce dps a chovani Razz PRO
Návrat nahoru Goto down
vrct




Počet příspěvků : 2
Reputace : 0
Join date : 04. 05. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptyFri May 15, 2009 5:59 pm

přihlášce si moc nedal ale tak myslím si že to není tak poctatné vše hlavní si napsal .. zkušenosti .. vše hlavní máš za sebou a ten ulduar se doučíš .. EQ je slušný tak akorat na ulduar .. pokud budeš aktivní a máš aspon pulku mozku Very Happy tak sem PRO .. za zkoušku se nic nedá
Návrat nahoru Goto down
Treen




Počet příspěvků : 44
Reputace : 1
Join date : 02. 05. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptyFri May 15, 2009 6:01 pm

Souhlasim s ceckem, opravdu kvalitni mag by se hodil.. Sice zkušenosti z ulduaru nejsou nejlepší, ale na tom to nestoji. Ja osobně jsem PRO a pokud se ukaže, že na to ma, tak se budu těšit na společne raidovani Razz.
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptyFri May 15, 2009 6:04 pm

mas zkusenosti X malej hit,kdyz uz mas spatny itemy je dobry to vykompenzovat dobryma enchantama ktery taky nemas,nwm proc si davas modry gemy s penetration(??)->kdybys mel aspon spravnej meta gem...magu mame dle meho dost(a to ze potrebujem ranged by ty mista meli zabrat aktivni balanc,ele a SP) PROTI
Návrat nahoru Goto down
cinkedd
Moderator
Moderator
cinkedd


Počet příspěvků : 27
Reputace : 0
Join date : 27. 04. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptyFri May 15, 2009 6:09 pm

hm...i pres celkem uchazejici gear a tebou uvedene zkusenosti, musim souhlasit s Nitrousem. mage mame 3 (pravda, ne uplne top, ale dps celkem daji) a 4. by byl uz zbytecny...momentalne potrebujeme hlavne ele shamana
za me PROTI
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptyFri May 15, 2009 6:48 pm

od ulduaru se doba meni ... Very Happy mage uz nebude jen tak top dps Wink to bejvavalo
Návrat nahoru Goto down
Naelin




Počet příspěvků : 2
Reputace : 0
Join date : 15. 05. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptyFri May 15, 2009 9:13 pm

ty gemy na penetration vymenim uz jsem si koupil novy....
Návrat nahoru Goto down
Alyshea

Alyshea


Počet příspěvků : 34
Reputace : 1
Join date : 03. 05. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptyFri May 15, 2009 9:39 pm

Prihlaska neni spatne napsana.,ale az na nektere chyby a michani class,ale duverujuti . EQ pekny
--PRO--
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptySat May 16, 2009 11:14 am

urcite zkusenosti dost, je to ex class leader a namisto takoveho rachateera - za ktereho porad nekdo hraje odpoledne a pak se neukaze vecer - se hodi.

magove slusni sou jen alatari a yozzys. a jednoho ještě určitě unesem.

za mě PRO
Návrat nahoru Goto down
Fiber
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 23
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptySat May 16, 2009 11:47 am

pre teba by bol mozno problem dostat sa na raid pretoze magov uz mame pomerne dost, cize neviem neviem ci by si si u nas tak "schuti" zaraidoval.. za mna ano, ale musis s tym pocitat:)
Návrat nahoru Goto down
astahoe
God
God



Počet příspěvků : 49
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage EmptySat May 16, 2009 12:25 pm

hoj, opravim trosku pedra Razz magov mame 3 z nich je 1 este adept ale co musim povedat, ze sa celkom snazi a dps nema tiez zle, cize dost casto su v raide 3 magovia a pokial by boli dostupne ine potrebnejsie classy do raidu by si sa nedostal, gear vyzera byt dostacujuci akurat neviem ci z neho vies dostat maximum co sa dps tyka, zhrniem to teda tak, ze na skusku ta vziat mozme ale miesto v raide iste nebude, co sa ale moze zmenit, jeden nikdy nevie. ak mas zaujem napis si o inv niekomu z vedenia.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Naelin-mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naelin-mage   Naelin-mage Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Naelin-mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Slippy Mage
» Vrct - Fire Mage
» Anix lvl 80arcane mage
» Fifox UD80 Mage
» frostfire mage - Noobíe

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: