Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 frostfire mage - Noobíe

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
noobíe
Anonymní




frostfire mage - Noobíe Empty
PříspěvekPředmět: frostfire mage - Noobíe   frostfire mage - Noobíe EmptyTue Jul 21, 2009 6:06 pm

1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?
Nick Noobíe - undead mage(80lvl), spec mam 0/53/18
2. Kolik ti je let a odkud jsi?
Je mi 16 a jsem z Jižnich čech

3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?
Sdilet je nepripustne Very Happy....takže ho mam sam a je to muj account.

4. Jak casto hrajes? Raid zacina v 19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?
Dobry raid Time. Hraju dost casto temer kazdy den(student) mužu byt on-line i v pracovni den pokud nebudu na brigadě

5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?
Neměly by ale na 100% to neřeknu.

6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu) - je to nejlepší pred patch (3,1) eq. Z ulduaru toho moc nemam z duvodu že jsem v blby guildě a mockrat se to nesložilo a na 10ce nemam nak stesti na rolly - takže bohužel nic moc

7. Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.
historie hral jsem za aliky pred rokem jsem to u nich zabalil, prvni guilda u hordy co si pomatuju je RIP pak jsrm přešel z duvodu rozpadu do No stress ktera přešla do Mosstroopers kde jsem ted (ale chci pryč konečně do naky raidovaci guildy)

8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?
Toto ROZDONě neni problem Very Happy

9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?
Hlasim se k vam z duvodu kvalitniho raidovani, budu vam prinosem třeba že vam budu davat naky to DPS v raidu, nebo mužu vypomoct s prot/heal palatem taky použitelny gear

10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?
Nejspis od vas nikoho neznam, a ste prece znama guilda na DT kdo by neznal....
11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)
Takže BT jsem měl cely CLEAR a SWP 4/6 ale to vas asi nezajima, ve Wotlk mam naxx25,OS+2D(25) a ulduar 10/14

12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?
PC by neměl byt problem v dalaranu mam kolem 40fps což je docela dost a net mam 8mb/s taky v pohodě, a otazku mas na to necham na vas Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vaalnn

Vaalnn


Počet příspěvků : 35
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09

frostfire mage - Noobíe Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   frostfire mage - Noobíe EmptyWed Jul 22, 2009 9:22 am

Nevidim nikde odkaz na armory, nybrz myslim, ze mage by se urcite u nas chytil....Jeden je aktivni a to je CL....Dej sem odkaz na armory, nechce se mi to hledat bounce ....
Návrat nahoru Goto down
Shallowborn

Shallowborn


Počet příspěvků : 41
Reputace : 0
Join date : 26. 05. 09
Age : 38

frostfire mage - Noobíe Empty
PříspěvekPředmět: Re: frostfire mage - Noobíe   frostfire mage - Noobíe EmptyWed Jul 22, 2009 10:13 am

citace :
6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu) - je to nejlepší pred patch (3,1) eq. Z ulduaru toho moc nemam z duvodu že jsem v blby guildě a mockrat se to nesložilo a na 10ce nemam nak stesti na rolly - takže bohužel nic moc

Mno az na mainhand a offhand to urcite neni best preulduar gear ani pro jeden ze specu (myslim bud arcane nebo fire or ffs) to zaprve je to spis takovy prumer co se dal v naxxu atp sehnat Smile

Gem v headce nevim proc mas na intelect kdyz se standartne dava crit rating a crit a intel meta se maximalne nekdy pouzije u arcane Smile.. jinak permafrost talent do pve celkem nanic Wink

To BT clear si mel za alika ? Razz za maga ses tam snad ani nekoukl Smile ... zatim uvidim popremyslim napisu
afro
Návrat nahoru Goto down
noobíe
Anonymní




frostfire mage - Noobíe Empty
PříspěvekPředmět: Re: frostfire mage - Noobíe   frostfire mage - Noobíe EmptyWed Jul 22, 2009 2:55 pm

tady jsou ty odkazy na amory
[url=][/url]

To BT jsem chodil s alikama no, za hordu raiduju až od Wotlk. A jeste jsem se chtěl zeptat jestli by bylo misto(stálý) v nakym Raidu.
Návrat nahoru Goto down
noobíe
Anonymní




frostfire mage - Noobíe Empty
PříspěvekPředmět: Re: frostfire mage - Noobíe   frostfire mage - Noobíe EmptyWed Jul 22, 2009 2:57 pm

hele nwm jak se davaj ty odkazy, nechtej se zobrazovat sry
Návrat nahoru Goto down
Booky
Admin
Admin
Booky


Počet příspěvků : 89
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09
Age : 37
Location : Ostrava

frostfire mage - Noobíe Empty
PříspěvekPředmět: Re: frostfire mage - Noobíe   frostfire mage - Noobíe EmptyWed Jul 22, 2009 6:43 pm

Anonymní uživatelé nemají práva postovat jakékoli linky.

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Noob%C3%ADe
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
cinkedd
Moderator
Moderator
cinkedd


Počet příspěvků : 27
Reputace : 0
Join date : 27. 04. 09

frostfire mage - Noobíe Empty
PříspěvekPředmět: Re: frostfire mage - Noobíe   frostfire mage - Noobíe EmptyWed Jul 22, 2009 6:53 pm

Jako nezaregistrovany uzivatel nemas prava na vkladani linku....to bude tim (ale nevim nejsem tu admin - jenom si myslim)

ale co se me tyce, tak do magu moc nevidim, a proto vyjdu z prihlasky.
Gear ( http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Noob%C3%ADe ) podle me staci, skill (zaklady) snad mas/znas, takze rozhodujici bude aktivita.
Maga bysme uzivili v 25raidu....takze zaver: PRO na zkousku

uvidime podle dalsich vyjadreni


edit: pici Booki me predbehnul Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Shallowborn

Shallowborn


Počet příspěvků : 41
Reputace : 0
Join date : 26. 05. 09
Age : 38

frostfire mage - Noobíe Empty
PříspěvekPředmět: Re: frostfire mage - Noobíe   frostfire mage - Noobíe EmptyThu Jul 23, 2009 1:07 am

tak kouknul sem ted na armory a mas tam fire ac talenty a hned 2 hrubky What a Face s takovou to nevytahnes pres tech 5k+dps Razz
(magic absorption zahod a molten fury musi byt poVinne oba dva body Very Happy flame throwing taky zahodit a dat si radsi do student of mind a arcane meditation vsechno tohle ti dava celkem dost dps dolu ve vysledku Wink )

Ale je fakt ze na zkousku kdyz sem ted skoro jediny aktivni by sme te mohli vyzkouset tak s ve hre napis nekomu z CLek nebo me kdyz budu online a bud zustanes nebo se ti budu smat bohaha Cool afro
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





frostfire mage - Noobíe Empty
PříspěvekPředmět: Re: frostfire mage - Noobíe   frostfire mage - Noobíe Empty

Návrat nahoru Goto down
 
frostfire mage - Noobíe
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Naelin-mage
» Slippy Mage
» Vrct - Fire Mage
» Anix lvl 80arcane mage
» Fifox UD80 Mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: