Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5502 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška do gildy

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
nights

nights


Počet příspěvků : 4
Reputace : 0
Join date : 30. 04. 09

Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptyFri May 01, 2009 4:48 pm

1. NightsCZ,Fury(18\53\0),Warrior,Orc,80lvl
2. 17 let a jsem z Plzně
3. Acc je muj a hraju na něm sám
4. hraju skoro pořád 7dní v týdnu od 14-23hod v pracovní dny a o víkendech od 9-23hod
5. ani ne wow má přednost:P
6. muj equip?Very Happy heh ten je dost funny (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Nightscz) já doufám, že najdu kvalitní guildu, která by mě aspon trošku equipla(BTW dofarmil sem 80lvl včera)
7. moje předešlé guildy nebyly moc dobré, byly většinou takové, které připomínaly chat, kde se řešily problémy typu:"Kde je mining trainer v OG?" etc. což se mi vůbec nelíbilo Sad
8. VT mam i mikrák, to je snad to nejjednodušší Surprised
9. doslechl jsem se, že jste opravdu kvalitní guilda, která chodí pravidelně raidy a ja se budu snažit, abych mezi vás zapadl
10. znám Nightsea kamarád ze třídy o vaší guildě jsem se dozvěděl o přestávce, když jsme diskutovali o Wowku Laughing
11. zkušenosti mám z full BT,SP,TK,ML proste všechny raidy z BC z Wotlk znam i naxx 25
12. musim se trošku pochlubit Very Happy
CPU: AMD Phenom X4 9850 BE
Graphics: ATI HD4870
Monitor: Samsung 22
Harddisks: 820 GB
Memory: 4096 MB
Soundcard: Asus X-Fi
Headset: SteelSoundSiberia White
Mouse: SteelSeries Ikari Laser
Mousepad: SteelPad SX
Keyboard: Genius
Connection: 13Mb/s
OS: Windows Vista Home Premium 64-bit

Takže by neměl být problém Wink
Díky všem za vyjádření.
S pozdravem Nights
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptyFri May 01, 2009 5:01 pm

dle me docela pekna prihlaska ale pride mi podle hraciho casu jako dost nolife clovek :-D

edit: roflmao Very Happy 6. muj equip? heh ten je dost funny (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Nightscz) já doufám, že najdu kvalitní guildu, která by mě aspon trošku equipla(BTW dofarmil sem 80lvl včera)
Návrat nahoru Goto down
Exi

Exi


Počet příspěvků : 20
Reputace : -1
Join date : 27. 04. 09
Location : NITRA FTW

Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptyFri May 01, 2009 5:56 pm

Prihlaska je v pohode, raid time mu asi vyhovuje, problem s PC nema, ma tu kamarata no ten EQ je velke minus. Ako prisiel UD, tak uz raidy ako naxx a OS nechodime casto cize by sa sa u nas asi tazko vyequipoval na uroven, ktoru je potreba na UD. Tvoj EQ presne vystihuju slova
citace :
BTW dofarmil sem 80lvl včera
. Warrov ako dps mame myslim 3, z toho jeden aktivny na 100% a 2 tak na 60-70%. Za mna PROTI
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Exid
Ceckynka
Demigod
Demigod



Počet příspěvků : 37
Reputace : 1
Join date : 27. 04. 09

Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy EmptySat May 02, 2009 2:19 pm

Sance ze se dostanes na raid je temer nulova pokud chces muzes si napsat o inv nejakemu officirovi jako casual na pokec
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška do gildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška do gildy   Přihláška do gildy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška do gildy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška do gildy
» Scrazor - Balance Druid
» Krtik-Rogue
» Astarius-Enhacement shaman
» Prihlaska-Elemental Shaman Tuzo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: