Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Scrazor - Balance Druid

Goto down 
+2
Vaalnn
Scrazor
6 posters
AutorZpráva
Scrazor

Scrazor


Počet příspěvků : 1
Reputace : 0
Join date : 08. 05. 09

Scrazor - Balance Druid Empty
PříspěvekPředmět: Scrazor - Balance Druid   Scrazor - Balance Druid EmptyFri May 08, 2009 7:50 pm

1.Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?
Scrazor balance druid 80lvl profese Skining full a leatherworking 436

2.Kolik ti je let a odkud jsi?
Je mi 16 let a pocházím z Prahy 8

3.Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?
Celý acc vlastním sám a nikoho bych za něj nepustil Very Happy

4.Jak často hrajes? Raid zacina v 18-19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?
Ze školy přicházím kolem 16:00 poté se věnuji svým zálibám. Wowko hraji zhruba od 5/6 do 12.

5.Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?
Svůj volný čas si určuji sám takže nikoliv sem tam se stane že někde musím být ale jen ojediněle.


6.Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Scrazor


7.Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.
Druida sem si transfernul ze servru chrommagus kde jsem byl v guilde Oracle a na drakťhulu jsem kratce zhruba 4 měsice zezačátku jsem působil v guilde Last Choice která se rozpadla. Chvilku jsem pobíval v guildách Dark Tribe a Fun Division.

8.Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?
VT mám i mikrofon

9.Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?
Hledám dobré zázemí s dobrýma lidma a konečně podívat do Ulduaru a pomoct s progresem.

10.Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?

Na serveru jsem se seznámil s jedním vašim členem Vaalnnem.


11.Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)
Wotlk instance mam prochozené celé až na Ulduar.


12.Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?
PC mam slušný nemám nastavené low detaily vše na high a šlapeto to dobře;-)
Návrat nahoru Goto down
Vaalnn

Vaalnn


Počet příspěvků : 35
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09

Scrazor - Balance Druid Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Scrazor - Balance Druid EmptyFri May 08, 2009 7:55 pm

Konecne Scrazore, a ze to trvalo lol! lol! lol!
Jinak sorry, ale ja za 11 dnu maturuju tak se zatim v guilde seznam.... afro afro afro
Presne takovyhleho cloveka potrebujem....Chodil jsem s nim HC a musim uznat, ze fakt skilled playah....Kazdopadne equip pekny a s aktivitou balance druidu to u nas tak trochu pokulhava....Navic skilled ranged dps, a jeste balance druid, se vzdycky hodi....

PRO
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Scrazor - Balance Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scrazor - Balance Druid   Scrazor - Balance Druid EmptyFri May 08, 2009 8:19 pm

nechapu jak muze nekdo nemit exalted se Sons of hodir po pul roce od vydani wotlk..to mi do hlavy nejde.enchant na hlave je taky to nejhorsi co sis mohl dat...,trnket na healing je nahovno,dale nechapu proc socketujes staminu a pasku pro jistotu nemas gem zadnej.dale se mi zda ze mas strasne malo hitu byl bych proti ale jestli tohle das v co nejblizsim terminu doporadku a jestli je pravda to co negr rika tak bych te vpustil i do ulduaru takze...Pro(?)
Návrat nahoru Goto down
Vaalnn

Vaalnn


Počet příspěvků : 35
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09

Scrazor - Balance Druid Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Scrazor - Balance Druid EmptyFri May 08, 2009 9:10 pm

Hele ted na to taky koukam...Ale Nitro btw. ja taky jeste nemam repku se sons of hodir lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Scrazor - Balance Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scrazor - Balance Druid   Scrazor - Balance Druid EmptyFri May 08, 2009 10:13 pm

grrr nitro voe vse co sem chtel vytknout si uz udelal ty ! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Scrazor - Balance Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scrazor - Balance Druid   Scrazor - Balance Druid EmptySat May 09, 2009 4:08 am

8 intel + 12 stam gemy vyhazej za hit - toho mas fakt malo. ten mas strasnej. vim ze sou levny a kdyz clovek nema g tak je to univerzalni volba ale holt casem stejne musis utratit.
ench na hlavu dodelat, ramena az bude nejaka repka preenchantit.

sova neni jedina, proto jsem pro, ale predem upozornuju ze netusim kam se vecpes. do 25tky ulduaru misto bude. ale na 10tky uz se do gr 2 nevmacknes a groupa 1 sice ma jen jednoho restaka, stackujou ale melee. Takze ted se rozhodni ty. Pokud budes chtit pisni si ve hre o invite.
Návrat nahoru Goto down
Flyleaf
Moderator
Moderator
Flyleaf


Počet příspěvků : 51
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09
Age : 34
Location : Trencin

Scrazor - Balance Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scrazor - Balance Druid   Scrazor - Balance Druid EmptySat May 09, 2009 1:45 pm

jak tvrdi pedro ... PRO sak si ho vyskusame Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Scrazor - Balance Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scrazor - Balance Druid   Scrazor - Balance Druid Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Scrazor - Balance Druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid
» Cirusvirus 80 balance druid
» Mmat feral druid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: