Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cirusvirus 80 balance druid

Goto down 
+3
Shallowborn
pedro
Cirus
7 posters
AutorZpráva
Cirus




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 20. 06. 09

Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid EmptySat Jun 20, 2009 12:24 pm

zdravim všechny.
takže muj nick je Cirusvirus 80 tauren druid balance (resto) za druida hraju už asi 3 roky.
je mi 27 let a jsem od Českých Budějovic.
Account je pouze můj a s nikým ho nesdílím. Sám sem si ho vyexpil od 1lvl.
Hraju denně 4-16 hodin podle toho jestli mám práci. Pokud jdu do práce jsem online do 20:30 (dělám noční) pokud mám volno můžu tu být do rána. Jeden měsíc mám volné víkendy a druhý volno v týdnu. Byl bych na celé 2-3 raidy týdně + do zmíněných 20:30 pokud by někdo došel déle.
Kromě práce a wow žádný zájem nemám takže nic jiného mi raidování nenabourá.
No můj eq stojí na 4 T7.5 (kvůli bonusu) zbytek je z ulduaru EoE a snad ještě něco z naxxu25
tady máte odkaz na armory chtěl bych zejména doplnit o trinket z razorscala10 a pár nesetový věcí jako staff nebo mace
Dříve sem byl v guildě Defilers, která se rozpadla. Potom v Shinigami pár měsíců kde sem převážně odprogresoval ulduar. Ta se bohužel z neochoty lidí raidovat taky rozpadá. Chci jen pravidelné raidy nic víc.
Mikrofon a VT samozřejmě mám a komunikuju pokud se to po mě chce Wink
K Vám se hlásím protože u Vás znám několik málo lidí a protože vím že stabilně chodíte ulduar. Určitě sem spolehlivej raider a žádnej slacker ninja nebo něco takovýho. Po guildě chci jen pravidelné místo v ulduaru 10ce.
V guildě znám Darkuse a Bookiho ještě z free serveru a pak z defilers a pedra a melaxise z shinigami.
Všechny raidy před ulduarem. ulduar10 po vezaxe a u25 po auriayu. 25ka se bohužel v shinigami netěšila moc oblibě Sad
PCequip C2D6600+ 4GBDDR2 8800GTX 24ˇ a 42ˇmonitory no žádnej crap. připojení přez wifi 6M/3M vysoce stabilní.
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid EmptySat Jun 20, 2009 12:44 pm

eq dobry, rozumny clovek, jako restak v deliriu valel jako balance se rad podivam.

napis si o invite v guilde
Návrat nahoru Goto down
Shallowborn

Shallowborn


Počet příspěvků : 41
Reputace : 0
Join date : 26. 05. 09
Age : 38

Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid EmptySat Jun 20, 2009 1:48 pm

to byl fofr pedro lol! ale jo vypada rozumne s im souhlaism Laughing
Návrat nahoru Goto down
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid EmptySat Jun 20, 2009 5:15 pm

pekny az na ten spell penetration v gemech
na to ze druida hrajes 3 roky :-p
Návrat nahoru Goto down
Cirus




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 20. 06. 09

Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid EmptySat Jun 20, 2009 6:12 pm

heh toho sem si ani nevšim Smile no to vyměnim ze něco jinýho
Návrat nahoru Goto down
Darkus

Darkus


Počet příspěvků : 33
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid EmptySat Jun 20, 2009 6:54 pm

ja to rikal ze muzem invnout celou shinigami afro
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid EmptySat Jun 20, 2009 9:28 pm

uz tu jednou byl,sanci mel,jaka je zaruka ze nenabere gear a opet neleavne? Proti
Návrat nahoru Goto down
Booky
Admin
Admin
Booky


Počet příspěvků : 89
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09
Age : 37
Location : Ostrava

Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid EmptySun Jun 21, 2009 1:58 pm

Nitro by potreboval torchu zchladit co. Cirus v deliriu nikdy nebyl ty chytraku.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Cirus




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 20. 06. 09

Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid EmptySun Jun 21, 2009 9:56 pm

jj to je nějakej flame já tu nikdy nebyl už sem mu to psal ingame
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cirusvirus 80 balance druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cirusvirus 80 balance druid   Cirusvirus 80 balance druid Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cirusvirus 80 balance druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid
» Scrazor - Balance Druid
» Mmat feral druid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: