Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sukuba
Anonymní




80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyWed Jun 03, 2009 4:35 pm

O me:
Je mi 26, jsem pracujici clovek z Brna. Znam pedro a ten mi doporucil, abych si k vam podal prihlasku. Hledam zralou guildu, ktera oceni zkuseneho hrace. Krom chuti raidovat, na to mam i cas.

Co nabizim:
Prot/DPS warrior Sukuba

Resto druid Kreator (optional)

+alti, aktualne 80 mage a brzy i 80 hunter.

Nicmene planuju hrat warrior/ mozna druid, pokud by bylo potreba. Aktivni jsem vicemene na obou techto charech a ostatni levlim z nudy.

Rad bych se zapojil do stabilniho jadra raidu. Mam cas, zkusenosti s raidovanim, ochotu se pro raid obetovat(znovu a znovu a znovu), bezproblemovy connect (do te miry co UPC nabizi )) a novy kompik, na kterem wowko bezi pekne svizne. Zvladam pruzne reagovat na zmenu situace v raidu a aggro si drzim taky obstojne. DPS zvladam taky obstojne. Mam zkusenosti za 4 roky hrani warriora (od betaverze). Nerad cekam na lidi, na pull a na konec maitenance.

zkusenosti:
pre TBC progress Silvermoon - MC/BWL/AQ40/ZG/AQ20, guildy - Cont, Black Division, Masurito (nemigroval jsem)
pre TBC progress Drak'Thul - ZG/AQ20/MC (novy char, zase warrior)
TBC Drak'Thul - Karazhan->BT - Czech International, Pride, Cursed Corpses, Ira Dei, Zdechliny
WoTLK - Naxx 10/25, EoE 10/25, OS 10+2/25+2, Ulduar 10-8/13 25-0/13

Tak snad se vam bude moje prihlaska libit. Vic doufam, ze se vam bude hrac jako ja hodit.

GL & HF
Návrat nahoru Goto down
Sukuba
Anonymní




80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: linky   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyWed Jun 03, 2009 4:38 pm

Vidim ze se do prihlasky nezkopirovaly linky, proto je mate zde:

Prot/DPS warrior Sukuba

Resto druid Kreator (optional)
Návrat nahoru Goto down
Sukuba
Anonymní




80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: links   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyWed Jun 03, 2009 4:39 pm

Aha Smile
tak linky na armory nebudou, neni to tim ze se nezkopirovaly. Vypada to, ze nemam povoleno sem nejake pastovat. Dohledejte sami Smile
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyWed Jun 03, 2009 5:03 pm

kamos z rl, spolupracovnik microsoftu ) hraje to uz od bety jsem ochotnej se za nej zaručit. za warra pro mě není co řešit a druid vim, že equip je nic moc. ale jako warra bych ho rad u nas videl.

pridam teda odkazy za nej -
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Sukuba
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Kreator
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyWed Jun 03, 2009 5:07 pm

no gear..na armory ma veci z ragnarose,ZA atd. bylo by dobry se odlogovavat s pve gearem..jinak podle zkusenosti PRO..jinak jak si se mohl dostat k BARBARUM?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sukuba
Anonymní




80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: Barbari   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyWed Jun 03, 2009 5:17 pm

hej no... u barbaru jsem se jen zeptal jestli nehledaj tanka... prej kolik HP a armoru? A najednou buch: Terminattors has invited you to join guild: BARBARI. Poreseno ingame, behem vteriny. V guild infu hlaska, ze jestli se neslozi 25ka, tak se bude rozpoustet guilda... no co si budem povidat, nebyl jsem tam ani 20 hodin Smile
Návrat nahoru Goto down
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyWed Jun 03, 2009 6:46 pm

Ahoj,
no prihlaska strucna, ale dobre zkusme ji prehlednout, gear nevidim armory zase off, zkusenosti mas, ale v UD 25 jsi moc toho nezabil koukam Smile cili pokud mas nastudovane taktiky tak se do toho zazijes rychle. A ted jak to u nas s warrama vypada.
Prot warri tu jsou 2 s 95-100% aktivitou coz je na raid az az. DPS warr je tu kvalitni jeden arms a pak ti ostatni se bijou nekde nad tankama Very Happy ( sry ), cili pokud by jsi se dobre chytil jako DPS warr ( spise fury ) a dokazal dat lepsi DPS jak ti co mame tak by podle me nebyl problem. Uvidime jake das DPS a jake mas survival instinkty Smile

Cili pockam az uvidim gear ( az pojede armory ) a pak uvidim. Zatim to muzes brat kladne.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Shallowborn

Shallowborn


Počet příspěvků : 41
Reputace : 0
Join date : 26. 05. 09
Age : 38

80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyThu Jun 04, 2009 4:13 pm

jak pojede armory tak taky kouknu a napisu aspon bude ke me dalsi melleee DPS afro
Návrat nahoru Goto down
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyThu Jun 04, 2009 4:14 pm

No takze uz mi armory ukazalo tvuj EQ.
EQ neni na urovni top preUlduar ( coz v dnesni dobe neni zadny problem sehnat ) na to, aby bylo na obstojne tankovani UD ( ale zazraky se deji ), 1.6.09 teprve lootnout 100 valor emblemu? Ok dejme tomu, ze jsi na EQ nemel proste stesti. Jak uz jsem psal, na UD 25 mame dva prot warry, takze tam urco ne... UD 10 je klidne mozne, ze jedna z group bude potrebovat tanka, ale jak rikam - vubec netusim co s tebou provede Hodir, Thorim a Vezax Smile ( ti asi nejradeji davaji velke slehy tankovi a velmi casto ).
Cili jako prot nvm nvm jak by jsi se u nas chytil, nez by sis sehnal aspon top preulduar EQ. Celkem by me zajimal tvuj DPS gear, pod zvedavosti, jestli by nebyl na tom lepe nez ten tvuj prot.

Ted to vemu i z druheho hlediska. Dejme ted EQ stranou. preTBC, BC zkusenosti mas pekne ( vetsi jak ja Very Happy jelikoz jsem tuto dobu nestihl ), Pedro tvrdi, ze jsi kvalitni hrac. Kvalitni hraci jsou potreba, prtz se zacinaji z wow pomalu vytracet. Do jake miry jsi kvalitni posoudit nemohu, jelikoz jsem te nevidel v akci. Skoda, ze te brzdi ten EQ. Cili dam na Pedra a zkusim te, pokud zastavas to co se o tobe uvadi, tak by te pro Barbary atd byla skoda Razz

No a ted zaver. Davam ti sanci, Lidi od nas naxx25 stale chodi, takze EQ doberes a Pedro chce do 3ti UD 10tky tanka, cili i jako tank by jsi mohl najit uplatneni ( zkusim prekecat vyse zminene bosse at jsou mirnejsi Very Happy ).

PRIJAT na zkusebni dobu. Napis si o inv nekomu z CL nebo Pedrovi. Ja dnes ve hre budu jen na moment.



edit: /lock toto tema


Naposledy upravil Chimere dne Thu Jun 04, 2009 5:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Sukuba
Anonymní




80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: invite   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyThu Jun 04, 2009 4:25 pm

Pedro has invited Sukuba to join guild: Delirium
Návrat nahoru Goto down
Booky
Admin
Admin
Booky


Počet příspěvků : 89
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09
Age : 37
Location : Ostrava

80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid EmptyThu Jun 04, 2009 4:40 pm

Sukuba napsal:
Aha Smile
tak linky na armory nebudou, neni to tim ze se nezkopirovaly. Vypada to, ze nemam povoleno sem nejake pastovat. Dohledejte sami Smile
Jako anonymni prispevatel nemas povoleno postovat linky kvuli spamu a reklamam.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Sponsored content





80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid   80 lvl Warrior / 80 lvl Druid Empty

Návrat nahoru Goto down
 
80 lvl Warrior / 80 lvl Druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cirusvirus 80 balance druid
» Mmat feral druid
» Scrazor - Balance Druid
» Prot Warrior

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: