Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5502 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prot Warrior

Goto down 
+4
Ceckynka
Chimere
Tristram
Danda
8 posters
AutorZpráva
Danda




Počet příspěvků : 2
Reputace : 0
Join date : 30. 04. 09

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyThu Apr 30, 2009 7:12 pm

Ahojte vsichni,
dal sem si to do takove osnovy, rekl bych ze je pomerne prehledna.
za 1. CAS : Raid time muze byt kdykol, nemam problem se pripojit na wowko denne
za 2. TECHNIKA : ADSL 8MB, zcela bez vypadku a problemu
za 3. MINULOST: preTBC bez nerfu - outdoor raids, mc, bwl, zg, aq20. po nerfu aq40 ale jen po twins a old naxx sem bohuzel byl inactive tak sem si ho ani nezkusil.
TBC bez nerfu - Karazhan, grull, Maght, SSC, TK, Hyjal, BT. po nerfu SWP
WotLK - Naxx10/25 Malygos 10/25 Sarth 10/25 +2 Ulduar 10 - 3 bosse/25 - 1 bosse v ulduaru sem byl zatim jen jednou a dali sme jen toto s pugem.
za 4. O MNE : Jmenuju se Daniel, sem z ceske rep. usti nad labem. je mi 18 let, chodim na stredni. WoWko me bavi a taky warcraft 3, tam musim rict ze sem pro gamer na ladder hrach a i v dote. Jinak moje postava ma na max jewelcrafting a mining... uz sem to 3x menil, prvni z enchanting, potom z engineeringu a tedka jwc... doufam ze je to naposledy no. Vzdy takovejch goldu do toho dam
moje postava: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Kakashii
za 5. GUILDA : Predesla guilda byla Signum Morte, je to trosku slozitejsi s tou guildou... na zacatku kdyz vsichni progresovali tak sem byl temer nej tank na serveru a ten jejich tank slackoval na lvl uppingu... jakmile doexpil, tak si ho naboostovali a temer se na me vysrali i presto ze sem jim vse od tankoval jako main tank az do naxx25 a malygose25, no toe jedno... na raidy sem chodil sice ale chovali se ke mne desne... asi duvod proc sem zacal bejt inactive na wowku(asi tak mesic a pul) tedka sem back a rdy to kill. Tu guildu sem leavl ve stejnou dobu co vyhodili Zappa, nebo vlastne on leavl protoze ty lidi v te guilde sou trosicku postizeny, njn dycky nekde je ta postizena banda jen doufam ze sem to od nich nechytl haha
za 6. MOJE POSTAVY : Mam dohromady podstive vyexpenejch tak 8 postav mozna 7 uz to ani nemuzu pocitat prvni dve postavy sou na 60lvl je to rogue a mage(sou na Outland realmu) , dalsi 4 sou na 70lvl je to mage, priest, druid a shaman(jsou na kor gal realmu). a tedka sem si udelal nakonec jeste warriora 80lvl na Drak thule protoze vsichni u nas ve meste tu hrajou tak sem se rozhodl poprve za hordu a na drak thule ... dycky sem byl alik no, tak me neodsuzujte za to hnedka. :-* jeste na drak thulu robim paladina zatim sem hral jen 2 dny na nem a je to krasna 21lvl slecna
za 7. PROC CHCI DO VASI GUILDY : Abych byl uprimnej, videl sem na tradu jak se tam spamuje "nabirani vsech class-delirium guilda" tak sem si rekl ze bych to snad mohl zkusit, protoze par znamejch z BD a DreadKnights mi o vas reklo ze patrite k jedny z tech hodne lepsich guild na realmu. Hlavne vidim ze agresivne progresujete Ulduar coz je bezvadny. Taky se chci usadit v nejake dobre guilde a zapadnout do kolektivu lidi co jsou na urovni a vedi o cem mluvi.

Tak dekuju predem za odpovedi a doufam ze budou kladne. Zatim zdarec palec

Takze dekuju lidii a doufam kladny odpovedi na moji prihlasku, Zatim zdarec palec
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyThu Apr 30, 2009 7:55 pm

Danda napsal:
dycky nekde je ta postizena banda jen doufam ze sem to od nich nechytl haha

Danda napsal:
dycky sem byl alik no

Tyhle dve vety si navzajem odporujou vis o tom? Very Happy

Jinak, byl jsem s ním Emalona 25, ví co a jak a addy mi nabíral krásně, takže za mě můžu říct že mám dobrý zkušenosti. (Navíc je to tank, takže bych na raidech aspoň měl konečně víc prostoru procvičit se v dps. Smile )
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyThu Apr 30, 2009 8:04 pm

Zdravim, jsem CL warru. Abych ti pravdu rekl, tak asi na 99% by jsme te jako prot warra nevyuzili, jelikoz ja jsem na kazdym raidu a druhy prot warr take, cili by jsi byl jako casual a to bybylo skoda, aby jsi jen koukal jak raidujeme.
Jde o to, jestli chces pouze jet prot, pokud mas dobry arms EQ tak by se o DPS dalo uvazovat.
Cili v zaveru jako prot warra bychom te nevzali, protoze by jsi byl neuvyuzit.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Ceckynka
Demigod
Demigod



Počet příspěvků : 37
Reputace : 1
Join date : 27. 04. 09

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyThu Apr 30, 2009 9:21 pm

Tanku neni nikdy dost urcite by sis i v 10tce misto nasel PRO
Návrat nahoru Goto down
Danda




Počet příspěvků : 2
Reputace : 0
Join date : 30. 04. 09

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyThu Apr 30, 2009 9:28 pm

Ach jo ja mam proste smulu s tim prot speccem... jako mam nake dps hadry sice hadry mam tak naxx10/25 ale jednu zbran mam dokonce modrou... pochybuju ze byste me zacli protahovat nakejma starejma raidama... ja bych to asi ani moc nechtel... stejne nez by spadly ty veci... ja na to jeste mam takovej unluck... rad bych se chtel uplatnin jako prot war...
Návrat nahoru Goto down
Fiber
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 23
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyThu Apr 30, 2009 10:01 pm

poznam ho, na zaciatku wotlk som s nim chodil heroiky jedna radost Wink som urcite za, javil sa ako spolahlivy clovek.
Návrat nahoru Goto down
Flyleaf
Moderator
Moderator
Flyleaf


Počet příspěvků : 51
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09
Age : 34
Location : Trencin

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyThu Apr 30, 2009 10:30 pm

takto nejak by mala vyzerat prihlaska je to seriozny clovek bol by som aj pro ale neviem jak by bolo z jeho vyuzitim takze mozno by to mohlo byt supr dps ale clovek brainuser by sa sikol som za Rolling Eyes ale to uz je skor na uvazeni CL + samotneho uchadzaca
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyThu Apr 30, 2009 11:57 pm

ja sem take PRO..myslim ze v G2 by se pro nej naslo misto ale nemuzem ti slibit ze se dostanes na kazdej raid to fakt ne
Návrat nahoru Goto down
Booky
Admin
Admin
Booky


Počet příspěvků : 89
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09
Age : 37
Location : Ostrava

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyFri May 01, 2009 12:17 am

V G2 uz se perou 3 tanci btw Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior EmptyFri May 01, 2009 7:18 pm

Takze bylo mi receno, ze mensi ucast na raidech by ti nevadila. Jsem proti z toho ohledu na tebe, protoze by nikoho nebavilo cekat az se uvolni misto na raid. Pokud jsi s timto smiren a jsi i presto rozhodnut jit k nam, tak jsem pro te vzit na zkousku.

PRIJAT napis si ve hre me nebo nekomu z officiru

/lock
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Sponsored content





Prot Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot Warrior   Prot Warrior Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prot Warrior
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prot // Holy Paladin
» NighMorts (prot warr) DK (unholy)
» 80 lvl Warrior / 80 lvl Druid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: