Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 NighMorts (prot warr) DK (unholy)

Goto down 
+3
Nitrous
pedro
Nightmort
7 posters
AutorZpráva
Nightmort




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 10. 05. 09

NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) EmptySun May 10, 2009 8:04 pm

Vek: 18 a sem z Horažďovic
main warrior link na armory :
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Nightmorts
alt DK link na armory :
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Morties

zkusenosti v guilde hlavne Signum Morte

acc je muj s nikym nezdilim vsechno poctive vyexpeny Very Happy
Pres tyden sem online tak od 17:00 do 24:00 az na naky vyjimky.
Vykendy sou horsi to chodim vecer ven.

tak co se tyce eqvipu u Dkcka toho hodlam zmenit celkem hafo (dk sem doexpil asi tak pred dvema tydny ale snazim se ho co nejrychleji doexvipnout)

na warrovi se mi eq celkem libi jen bych ho chtel trochu vic nastaminovat.

Z Signum morte mne kickli jelikos sem si pozde obednal kartu na ACC a temer dva tydny sem byl offline ale to uz se nebude opakovat bylo jenou a naposled.

Z komunikaci mam krapet problem mam dva pc a jednom v poho a na druhym nevim proc mi nak blbne zvukova karta a z nakyho duvodu kdyz promluvit na VT tak se to cely zese....! ale doufam ze to vyresim nakou externi zvukovkou

zkusenosti s raidama snam vse az na uldar. Tam to znam k 4temu bossovi.
ted prevazne hraju za Dkcko s warrem chodim v posledni dobe jen uldar 25.
ale neni problem neco odtankovat jineho.
(Jeste mam 70 rouga ale to nevidim ze bych v posledni dobe doexpil, s rougem sem v TBC prosel KZ,ZA,Magteridon , Grull, SCC, TK)

PC sem si ted nedavno skladaj new takze FPS no problem a net taky ne.

Raidovaci hodiny sem zvyklej pres tyden okolo ty 18:00 tak do 24:00 maxx bych to videl.
Pres vykendy je to slabsi vecer.
Pripojeni pohoda

Jinak sry za cestinu neni to moje nejsilnejsi stranka
Cokoliv budete chtit jeste vedel pisnete sem nebo in game
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) EmptySun May 10, 2009 10:10 pm

prota néé... prot warrů máme stráášně moc. Fakt by tě nebylo kam upíchnout a jenom by ses u nás nudil. Je mi líto.

leda že bys šel do arms, ale to ať se vyjádří ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) EmptySun May 10, 2009 10:15 pm

uz mame dalsiho arms wara,jedine ze by se Dk stal tvuj ale ten nema dostacujici gear na progress uld...jednoznacne PROTI
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) EmptySun May 10, 2009 10:17 pm

O warrovi vím putna, takže bych se vyjádřil jen k DK..

O gemech, tvým gearu apod. jsem se s tebou bavil ve hře, je vidět že v tom nejsi úplně ztracený a alespoň nějaké zkušenosti s tou classou máš, ale pokud by se jednalo o otázku gearnutí, budeš na to sám, Naxxramas 25 už nechodíme dlouho. Jednoho prot warra jsme tu nedávno měli, ale nedostal se prakticky na žádný raid, proto zanedlouho odešel. Připrav se na to, že za něj asi moc raidů chodit nebudeš.

Zato aktivní DKáčka tu máme 3, pokud by jsi hrál víc za DK než za toho warra a dogearnul se, podle mě by se tím nic neztratilo kdybychom tě vzali na zkoušku.

(Především jsem tě viděl v akci a rotace zvládáš, protože 3,8k dps s tímhle gearem je slušný.)
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
Nightmort




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 10. 05. 09

NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) EmptySun May 10, 2009 10:34 pm

No ja nak nehodlam hrat za warra prednost ted pro mne ma Dkcko vim ze eqvip nic moc ale snazim se co to de doexpil sem ho asi pred 3 ma tydny to ze naxx nechodite mi nak nevadi nak to doekvipnu warra bych byl rad kdyby ste mi vzali do guildy ale s raidama nepocitak kazdopadne

a eqvip uz sem zas krapet boostnul o back a ramena Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) EmptyMon May 11, 2009 5:05 pm

Ahoj, co se tyce warra tak to resit nebudem, jelikoz jsi sam uvedl, ze se ted soustredis na DK. Nejsem nejaky extra znalec DKcek, ale za tu chvili co ho mas, tak EQ neni zas tak spatny akorat bych si udelal diru do opasku. Cili ja bych ti sanci s DKckem dal pokud by ti nevadilo nejdrive dobrat EQ a pak by jsi se s nama vrhnul do UD. Vse nam ukaze pouze cas.

jsem PRO prijeti na zkusebni dobu.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
astahoe
God
God



Počet příspěvků : 49
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) EmptyMon May 11, 2009 5:50 pm

nick toho rogua?
inac k prihlaske: dalsieho prot warra neni treba, neequipnute dpsko este menej, skusenosti ....(az dopises nick toho rogua) zatial teda ziadne, proti
Návrat nahoru Goto down
Nightmort




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 10. 05. 09

NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) EmptyMon May 11, 2009 6:52 pm

no rougue se jmenuje mortivore ale jak uz sem psal nevim jestli ho v posledni dobe doexpim byla to spis pvp roguna diru do pasku bych udelal ale zatim tohle je pasek z 10 man naxxu a doufam ze nejblizsi dobe sezenu nakej lepsi takze zatim diru delam asi nebudu to samy encahnty na wristu cheste atd
Návrat nahoru Goto down
Ceckynka
Demigod
Demigod



Počet příspěvků : 37
Reputace : 1
Join date : 27. 04. 09

NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) EmptyMon May 11, 2009 8:06 pm

NEPRIJAT
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: NighMorts (prot warr) DK (unholy)   NighMorts (prot warr) DK (unholy) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
NighMorts (prot warr) DK (unholy)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warr - Arms
» Prot Warrior
» Prot // Holy Paladin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: