Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška - Zazul

Goto down 
+4
Chimere
swiftactions
Booky
Zazul
8 posters
AutorZpráva
Zazul




Počet příspěvků : 2
Reputace : 1
Join date : 09. 06. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyTue Jun 09, 2009 11:53 pm

Ahoj všem,

jsem Zazul war-furry, wowko hraju už 4 rokem od freeček až po ofik. Na ofiku hraju přes rok. Nyní jsem měl 3 měsíce pauzu, neboť jsem potřeboval dostavět barák což s wowkem fakt nešlo Surprised). Jinak reference o mě může dát Booky se kterým jsem hrál už na freečku. Na ofiku jsem hrál také s ním a tak, když jsem se teď vrátil ke hraní volba byla jasná. Vážím si pohodových lidí, kteří nestresujou, asi to bude už i mým věkem Surprised) 33. Jinak pocházím z Východních čech - Josefov. Zkušenosti s progresem 25 nax+ OS, Malygos atd. . Equip celkem ucházející na dobu před patchem, dmg taky v celku ušla , no uvidíme jak to pošlape teď, snad mi ty klacky nezrezivěly Smile. Nejsem romanopisec, takže snad Vám to bue stačit.

S pozdravem Zazul.
Návrat nahoru Goto down
Booky
Admin
Admin
Booky


Počet příspěvků : 89
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09
Age : 37
Location : Ostrava

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 12:14 am

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Zazul

Jojo nejlepsi fury war co sme v predchozi guilde meli, vpoho clovek, berem berem bereeem Very Happy
Btw tady lidi docela dost dost stresujou Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 11:05 am

Zazul? z ice wow ?
Návrat nahoru Goto down
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 4:30 pm

Hoja,
no prihlaska je vazne velmi strucna, tim padem z ni nedokazu vycist co od tebe cekat. Eq do naxxu 25 a progressovani preUlduar contentu mas na urovni, jenze do ulduaru ne. Gemy enchanty mas v pohode, ale ty talenty? improved cleave - kdyz vetsina encounteru je single target, ci mas rad dps na trashy? improved berserker rage - dobre na expeni, ale do instance zbytecne ztracene body a improved intercept? k cemu. Nemit za fury warra talent Bloodsurge me pripada veliky hrich, kdyz to mas mit v rotaci. Cili k talentum mam celkem vyhrady, jelikoz s temito musis mit mensi dps nez fury warri se spravnymi.

Nechci, aby to vyznelo spatne, ale opravdu nehledame lidi, ktere budeme muset equipnout, aby nam pak byli prinosem do 25tky Ulduaru. Hledame lidi co muzem hned poslat na frontu. A co se tyce warrioru v 25tce tak mame aktivni jak fury, tak arms warra. Cili, aby jsi se do 25tky dostal musel by jsi ukazat lepsi DPS a lepsi vykon jak jeden z nich, coz s tvym equipem je pasé.
Pokud chces jit k nam, ze tu mas kamarady, tak urco od nas necekej, ze te v dohledne dobe obsadime v 25tce. Mozna by jsi nasel vyuziti v 10tce ve 3ti groupe ( mozna ).

Takze na zaver, je to na tobe, klidne te vezmu, ale pokud cekas raidovani, tak u nas ho zatim nenajdes.
Pockam si na tvou odpoved a pak toto tema uzavru.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 5:18 pm

Prihlaska je des..rikas ze nejsi romanopisec ok ja taky ne ale drzet se tech bodu co uz mas krasne predepsany a pripichnuty nahore neni problem nebo se spolehat se na primluveni nekoho z guildy a na zaklade toho to odflaknout..dale jak jiz rekl chimere potrebujem lidi s gearem co sve classe rozumi...jelikoz si o sobe skoro nic nenapsal tak nejde vychazet z niceho jineho nez talentu,sestaveneho gearu atd. a podle meho pricemz vychazim z chimerova rozboru nerozumis...PROTI
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 5:48 pm

Pořád tu jen melete fráze o rotacích, rozumění své classe a podobný teoretický bláboly.. Důležitý jsou výsledky, ne to, jak se k nim člověk dostane. Zazul se v době progressu Naxxramasu 25 stále držel v top 4 dpskách, co si pamatuji.

Navíc vzhledem k tomu jak dlouho Zazul hraje WoW a warriora si myslím že není zrovna na místě pochybovat o znalosti classy.
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 6:01 pm

Tristram napsal:
Pořád tu jen melete fráze o rotacích, rozumění své classe a podobný teoretický bláboly.. Důležitý jsou výsledky, ne to, jak se k nim člověk dostane. Zazul se v době progressu Naxxramasu 25 stále držel v top 4 dpskách, co si pamatuji.

Navíc vzhledem k tomu jak dlouho Zazul hraje WoW a warriora si myslím že není zrovna na místě pochybovat o znalosti classy.

Meleme, teoreticke blaboly, atd. Hmm zapomnel jsem Triste, ze mas za warra nalitano 1200 hodin. Pokud jsis precetl muj komentar a podival se do talentu warriora ( podle voloviny co pises urcite ne ), tak by jsi hned pochopil o cem je rec. Finalni slovo je na me, jestli bude prijat, cili tu nerozjizdej flame o tom kdo ma jake zkusenosti a jak necemu rozumi. Podle tech talentu je vazne videt, ze moc TC asi nesledoval nebo nezkusil DPS s nimi, aby videl rozdil.

Dalsi vec je equip koproti nasim dps warrum. Nemuzu a nevemu cloveka bez equipu, ktery je kamarad dvou lidi z guildy do 25tky ulduaru. To by jsi mohl pochopit Tristrame. uvazuj


Naposledy upravil Chimere dne Wed Jun 10, 2009 6:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 6:10 pm

vitej zazule. rad te tu uvidim a klidne te nekam vemu.
do te 25tky je to asi jasne, ale uz jen pro stare casy kdy si exceloval jsem pro Smile
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 6:12 pm

Tristram napsal:

Navíc vzhledem k tomu jak dlouho Zazul hraje WoW a warriora si myslím že není zrovna na místě pochybovat o znalosti classy.

hh to ze hraju WoW treba 20 let mi nejak nepomuze ke skillu clovek muzu hrat pul roku a pritom muze lehce prevysit hrace co hraji treba 3 roky
Návrat nahoru Goto down
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 6:33 pm

EDIT:
jeste jsem se vice podival na ty talenty a pripada me to, ze bud je ma na PVP nebo ma divny mix PVP a PVE talentu. Pokud jsou na PVE ciste tak to s bohom scratch

Ale talenty nejsou vse, to se da poradit jak si je postavit, ale furt tu mame tu hlavni vec a to je EQ, jestli by se pro nej naslo volne misto a zkusenosti, jelikoz nic nenapsal a pred patchem byl furry warr celkem OP a pokud byl EQ, tak dal imba dmg a nemusel mit clovek nejak extra velky skill, aby dal dmg.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Darkus

Darkus


Počet příspěvků : 33
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 10:05 pm

Chimere napsal:

Dalsi vec je equip koproti nasim dps warrum. Nemuzu a nevemu cloveka bez equipu, ktery je kamarad dvou lidi z guildy do 25tky ulduaru. To by jsi mohl pochopit Tristrame. uvazuj

Je nas tu vic ney dva kdo ho znaji geek

Ale ja se do toho nebudu michat.Warum nerozumim a stejne to moc neovlivnim a i kdyz budu rad kdyz budeme mit zazula opet v nasich radach tak posledni slovo ma Cl
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Zazul




Počet příspěvků : 2
Reputace : 1
Join date : 09. 06. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyWed Jun 10, 2009 10:27 pm

Chimere napsal:
Hoja,
no prihlaska je vazne velmi strucna, tim padem z ni nedokazu vycist co od tebe cekat. Eq do naxxu 25 a progressovani preUlduar contentu mas na urovni, jenze do ulduaru ne. Gemy enchanty mas v pohode, ale ty talenty? improved cleave - kdyz vetsina encounteru je single target, ci mas rad dps na trashy? improved berserker rage - dobre na expeni, ale do instance zbytecne ztracene body a improved intercept? k cemu. Nemit za fury warra talent Bloodsurge me pripada veliky hrich, kdyz to mas mit v rotaci. Cili k talentum mam celkem vyhrady, jelikoz s temito musis mit mensi dps nez fury warri se spravnymi.

Nechci, aby to vyznelo spatne, ale opravdu nehledame lidi, ktere budeme muset equipnout, aby nam pak byli prinosem do 25tky Ulduaru. Hledame lidi co muzem hned poslat na frontu. A co se tyce warrioru v 25tce tak mame aktivni jak fury, tak arms warra. Cili, aby jsi se do 25tky dostal musel by jsi ukazat lepsi DPS a lepsi vykon jak jeden z nich, coz s tvym equipem je pasé.
Pokud chces jit k nam, ze tu mas kamarady, tak urco od nas necekej, ze te v dohledne dobe obsadime v 25tce. Mozna by jsi nasel vyuziti v 10tce ve 3ti groupe ( mozna ).

Takze na zaver, je to na tobe, klidne te vezmu, ale pokud cekas raidovani, tak u nas ho zatim nenajdes.
Pockam si na tvou odpoved a pak toto tema uzavru.

Pár vět k talentům - cleave - v předchozím raidování se to v celku hodilo pokud se člověk nechtěl hodiny prodírat trashí, když grupa neměla dmg. Berserker rage - na bose více rage se hodí. Intercept ano pvp přežitek. Lognul jsem se po třech měsících, takže mix pvp-pve byl fajn. Ale jak každý z vás ví , talenty se mění a myslím si, že není zrovna fér hodnotit hráče podle momentálního nastavení talentů, ale budiž. Na wowku mám rád raidování a pokud bych se u vás nedostal ani na UL 10, nevím co jiného bych tedy ve vaší Guildě mohl dělat. Pokud nemám věci z UL10 do 25 nelezu, sám sem neměl rád zelený hrdiny např. v KZ, když se progresoval. Na závěr snad jen pár slov k tomu, že jsem ve své přihlášce nenapsal další indicie např. ve kterých guildách jsem pobýval. Abych pravdu řekl, ani si ty názvy nepamatuju, guildy vznikaly, slučovaly se a rozpadaly. Nikdy pro mě nebylo důležité jestli mi nad hlavnou svítí Defilers clan nebo něco jinýho, mě vždycky zajímalo s kým hraju. A proto jsem volil vaší guildu, neboť Booky, Pedro (tímto tě zdravím draku) , Darkus a Tristam jsou pohodoví hráči, se kterými se mi dobře hrálo. To je vše co jsem chtěl říct, více tlachat je zbytečný, je to jen hra a život je trochu o něčem jiným.
Dejte vědět.
Ahoj
Návrat nahoru Goto down
Booky
Admin
Admin
Booky


Počet příspěvků : 89
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09
Age : 37
Location : Ostrava

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyThu Jun 11, 2009 12:32 am

Do 10ky te beru Very Happy
A s tim berseker rage... byl sem chvili fury a je to hrozny opruz hlavne kvuli tomu ze porad chybi rage pokud nemate mrte a mrte haste (jako ze v tom pvp gearu sem nemel zadne xD)
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul EmptyThu Jun 11, 2009 2:39 am

Zazul napsal:

Pár vět k talentům - cleave - v předchozím raidování se to v celku hodilo pokud se člověk nechtěl hodiny prodírat trashí, když grupa neměla dmg. Berserker rage - na bose více rage se hodí. Intercept ano pvp přežitek. Lognul jsem se po třech měsících, takže mix pvp-pve byl fajn. Ale jak každý z vás ví , talenty se mění a myslím si, že není zrovna fér hodnotit hráče podle momentálního nastavení talentů, ale budiž. Na wowku mám rád raidování a pokud bych se u vás nedostal ani na UL 10, nevím co jiného bych tedy ve vaší Guildě mohl dělat. Pokud nemám věci z UL10 do 25 nelezu, sám sem neměl rád zelený hrdiny např. v KZ, když se progresoval. Na závěr snad jen pár slov k tomu, že jsem ve své přihlášce nenapsal další indicie např. ve kterých guildách jsem pobýval. Abych pravdu řekl, ani si ty názvy nepamatuju, guildy vznikaly, slučovaly se a rozpadaly. Nikdy pro mě nebylo důležité jestli mi nad hlavnou svítí Defilers clan nebo něco jinýho, mě vždycky zajímalo s kým hraju. A proto jsem volil vaší guildu, neboť Booky, Pedro (tímto tě zdravím draku) , Darkus a Tristam jsou pohodoví hráči, se kterými se mi dobře hrálo. To je vše co jsem chtěl říct, více tlachat je zbytečný, je to jen hra a život je trochu o něčem jiným.
Dejte vědět.
Ahoj


Yop jak jsem psal cleave na trash atd, ale to muzem probrat ingame. Jak uz jsem i vyse psal, tak talenty se daji zmenit vzdycky, to neni problem. Jde tu stale o ten EQ, a zda-li by bylo misto. Sam se nebranim tomu vzit dalsiho warra do guildy pokud je to dobry hrac ( a reference tu mas ), ale taky nechci, aby byl pak nekdo smutny, ze ho nikam neberem. Pokud ti udelaji booki s pedrem misto v 10tce, tak proc ne, pak by jsi casem mohl zkusit 25tku a kdo vi, treba by prislo stridani.
Budu se uz po nekolikate opakovat, je to vazne na tobe, at nejsi pak zklamany, ze jsi cekal vice. Promysli to a pokud bude tvuj zajem jit k nam stejny, tak te vemu, at se kamaradi opet shledaji po dlouhe dobe v dungeonu Smile

Nikdo sem uz nepiste je to vicemene uzavrene akorat pockam, jak se Zazul vyjadri a pak to locknu, tak at z toho nedelame flame.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Sponsored content





Přihláška - Zazul Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška - Zazul   Přihláška - Zazul Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška - Zazul
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Alysheaa/80/Dk/frost
» Resto Saman
» Vrct - Fire Mage
» žádost o přijmutí do Guildy
» frostfire mage - Noobíe

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: