Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5503 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prot // Holy Paladin

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kral




Počet příspěvků : 2
Reputace : -2
Join date : 01. 05. 09

Prot // Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Prot // Holy Paladin   Prot // Holy Paladin EmptyFri May 01, 2009 10:50 pm

1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?

Takze jmeno me postavy je Kral, Spec mam na Tank/Holy, rasa BloodElf a level 80.

2. Kolik ti je let a odkud jsi?

Je mi 17, Jmenuju se Robert a pochazim z mestecka Havirov to je kousek od Ostravy, ted bydlim v zahranici presneji receno v Luxembursku.

3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?

O Pc, zensky a account se nedelim Smile - Account je muj a vse na nem je vyexpene temahle rukama javascript:emoticonp('cheers') Very Happy

4. Jak casto hrajes? Raid zacina v 18-19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?

Hraju kazdy den od 10ti dopoledne do 3 do rana vcetne pracovnich dnu > od 15 zari bude mensi uprava a to od 3í odpoledne do 1 do rana + - kvuli skole

5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?

Muj vedlejsi zajem je muj alt a vecere Smile

6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu)

Eq mam 25/10Naxx proc ? napisu nize http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Kral asi tam budu jako heal tak kdyztak si reknete o inspect In-Game

7. Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.

Takze zacnu prichodem wotlk: Nehral jsem Smile pak sem zacal , xpil sem bez guildy a na 10tem dingu od new datace sem se dostal k vam Smile pak sem ale zacal chodit na skolu a presehoval se na internat kde nebyl internet tak sem dostal kick Sad potom jsem skolu leavnul (tzn do 15.zari mam prazdniny /flex)
a zacal znovu zit na plno svuj wow nolife life Smile nejak sem se dostal do fun divisnu a tam krom Gud party zacal upad... Nekdy se neslozili 25tky nekdy na nich byli hodinove slacky a nekdy se wipovalo na easy bossech (Thadius, Tanecnik) treba 3 hodky. Pak jsem jednou tak vybiral postu a vidim cekyna spamovat trade a vzpomel sem si na vas Smile

8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?

Mic i VT mam jen se bojim ze vy nebudete chtit abych ja na vt moc komunikoval Smile

9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?

Hlasim se kvuli poradku kery si umite na raidu i mimo nej udelat a doufam ze budu prinosem jak healingovym tak agrovym x). Jedine co ocekavam je zadne slackovani dmnce a nakej ten kus fialoveho plechu. Smile

Kdybyste meli nake otazky nebo byste chteli neco doplnit budu to tu checkovat a kdyztak In-Game Smile

10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?

Par nicku si jeste pamatuju tzn: cekyn negrbejk a jeho tanking eq x)

11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)

naxx 25 os 25 voa 25 1st/2nd boss a Uldu 25 1st boss

12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?

Ve smlouve internetu mam 4/2MB ale na jednom up/download serveru sem nameril 15/10MB Smile
PC mam Dual centrino 2x2Ghz 4Gb ram (bouzel ale jenom 32bit vista) a grafika nvidia 9600gs 512MB

Doufam ze nehodite rucnik do ringu a ze to se mnou skusite na plny uvazek Smile
Návrat nahoru Goto down
Vaalnn

Vaalnn


Počet příspěvků : 35
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09

Prot // Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Ne!!!!!   Prot // Holy Paladin EmptySat May 02, 2009 11:31 pm

Jak bych to rekl, jak jsem Te poznal, nechci s Tebou byt v guilde....Uz jsi u nas jednu sanci mel, a dost krute jsi ji promrhal.....Za me PROTI!!!
Návrat nahoru Goto down
Kral




Počet příspěvků : 2
Reputace : -2
Join date : 01. 05. 09

Prot // Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Bouzel stane se.   Prot // Holy Paladin EmptySat May 02, 2009 11:55 pm

Koukej ja vim ze jsem to jsem to prepisk nabrat eq a pak nerhat ale opravdu jsem za to nemoh. Skola je skola a internet tam byl slibovany od zacatku roku ze ho tam do ted nedali za to ja bouzel nemuzu Sad Ted jsem ale ze skoly odesel a hodlam pokracovat tam kde jsem nechtene skoncil .
Návrat nahoru Goto down
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Prot // Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot // Holy Paladin   Prot // Holy Paladin EmptySun May 03, 2009 12:19 am

Jak tak posloucham .... neni to asi hodnej chlapec ! No
Návrat nahoru Goto down
astahoe
God
God



Počet příspěvků : 49
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Prot // Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot // Holy Paladin   Prot // Holy Paladin EmptySun May 03, 2009 1:36 am

myslim ze negr nemyslel eq ale skor tvoje drze spravanie, ano holy paladina potrebujeme no teba bohuzial nie NEPRIJATY
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prot // Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prot // Holy Paladin   Prot // Holy Paladin Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prot // Holy Paladin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Anike, Holy Paladin
» holy proto paladin
» Prot Warrior
» NighMorts (prot warr) DK (unholy)
» Holy pala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: