Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska Warlock

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Stoper
Anonymní




Prihlaska Warlock Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska Warlock   Prihlaska Warlock EmptyMon May 25, 2009 5:18 pm

1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?
Stoper Warlock 0/40/31 Undeath 80lvl
2. Kolik ti je let a odkud jsi?
Je mi 17 a som s Martina
3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?
Ee niekedy si kamos ide len thak na moj acc poziciat goldy alebo kedm u dojde GC tak kupit daku ale inaksie nie .. a Acc mam odzaciatku ja platim si ho sam .
4. Jak casto hrajes? Raid zacina v 18-19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?
No ja nebyvam s rodicmy tych mam v zahranici takze ma nikdo s PC nevihadzuje a nerobi mi problem byt onlien na raid ...
5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?
No vedlajsie zaluby je asi tak piatky ked som niekde a relaxujem babu nemam skola to moc neovplivni cize nemalo by nic do toho prist Smile
6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu)
No thak chcel by som zmenit Hit pretoze ho mam zbytocne vela a dat do to SP lebo podla mna mam malo s petom a Fel armorom mam 23xx co je podla mna nic moc na demologi ale so svojim equipom som spokojny aDPS viem spravit
7. Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.
No thak zacnem asi thak tymy poslednimi bol som dost dlho v PTP kde som mal nezhody sm ojim CL ktory si ma neoblubil a nebral ma na raidy Razz co uz ... potom so msa dostal do guildy Neccesary kde som spoznal vela dobrych ludi a nazbieral equip aky mam ale casom sa guilda rozpradla a ludia zacaly leavovat tak sme sa chcely ty aktivny spojit s inou guildouv ( vzdnik N E R F E D ) ale ani to nepomohlo a guilda sa nadobro rozppadla a vsetci kamosi a vecsina guildy odisla .. THka ah istoria wowko hram uz asi 4 rok a na offik osm prisiel v BC hram locka ako som prvy x zapol wowko ... samozrejme poznam aj inee classy s freecok ... a mam alta wara 80 lvl
8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?
Jasne VT mam pouzivam dost casto mikrak mam tiez a nemam stym problem
9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?
No thak kukal som si na wowprogress wasu guildu a bol som naxx s par ludmi s vasej guildy a pacily sa mi a bolo vidno ze to vedia hrat ... no od guildy ocakavam progress zabavu a ze si tam najdem dobrch kamosov ... no ja asi mozem ponuknut dake Healstony a Sum suter Smile ale thak naozaj nvm cim by som vam bol prinosom asi jedine tym DPS
10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?
No pisal som s Tristram ktory mi dako opisal vasu guildu ... ale bohuzial s guildy osobne nikoho nepoznam Sad
11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)
No thak hram wowko od BC cize BT SWP som si odprogresoval s PTP ale SWP sme daly len po felmysta a BT som skoncil na illidanovi ktoreho som dal az v WOTLK kvoli tomu ze ma nechcel brat CL na raid ale na progresse som bol ... SSC som dal a TK az na Keal Thasa som dal toho az po nerfe ... WOTLK skusenosti vsetko az po Ulduar Mimiron toho viem taktiku ale nedal som ho .... lebo sme sa na 25 knemu nedostaly kvli nedostatku ludi ...
12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?
No thak hram na notebooku a predcalen uz ma 2 roky je to vidno ale sluzi dobree cine nemam wowko naplnej grafike musim mat na najmensiej na raide mam okol o20 FPS a s netom nemam problem nestalo sa mi ze by mi to padlo akura kedysi v KZtku mi to padalo Very Happy len niekedy sa stane ze sa mi resetne notebook ale fakt to musi ist 20hodin ...
BTW: chcem sa ospravedlnit za chyby ktore som v prihlaske spravil pretoze som disrafik dakujem za pochopenie ale fakt ja niektore chby nevidim aj ked sa na ne kukam
Návrat nahoru Goto down
Treen




Počet příspěvků : 44
Reputace : 1
Join date : 02. 05. 09

Prihlaska Warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Warlock   Prihlaska Warlock EmptyMon May 25, 2009 8:03 pm

Zdravim, prihlaska je celkem pekna , jenze i kdyz se ve warlockam nejak extra nevyznam, tak podle me ten equip neni nejlepsi.. ale to uz at posoudi nitro. Kdyz vemu v uvahu, ze v guilde jsou 3warloci + tvuj equip, tak bych rek, ze potreba nebudes.. proti
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Prihlaska Warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Warlock   Prihlaska Warlock EmptyMon May 25, 2009 8:05 pm

tak cim zacit..prihlaska pekna,zkusenosti mas ale ten gear.....vemu to odzhora
hlava:chybi enchant,spatny meta gem,spatny gem(9SP+8haste,19SPje lepsi volba)
neck:16spirit?delas si prdel?
shouldery:opet 16haste..pri velikosti tvoji Sp socketuj SP..mas dost hastu takze klidne 19SP nebo 9sp+8haste
Cloak:GRRRRR to nemas 25valoru?!
chest:16crit gem?!viz predchozi..
wristy:nemas na enchant 30SP?
pasek:to jako nemas diru v pasku?styd se
ring:mas strasne kvanta hitu..ten ring z gothika by si mel vymenit za valory
trinket:forge ember?to sem nosil kdyz vysel datac...mel by sis koupit aspon ten za badge(sundial) a sehnat si dying curse by byla vubec nejlepsi volba

az das tohle do poradku tak budu PRO na zkousku
Návrat nahoru Goto down
Stoper
Anonymní




Prihlaska Warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Warlock   Prihlaska Warlock EmptyMon May 25, 2009 9:44 pm

Heeej no som rad za to vyjadrenie Smile no vsak som pisal ze by som chcel pregemovat hlavne ze mam malo SP to je vsetko vp rihlaske ano na headke nemam ench predcalen je to len s 10man ... ench na wristoch nemam ich najdlhsie a enchaltol som si len co mam ja za skill s ench aby som si spravil skill ... Ten trinket asi naozaj kupim co chodim Naxx 25 OS 25 nepodarilo sa mi ziskat ziadny .... mam slaby roll ... jj dam to doporiatku este dneska vecer
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Prihlaska Warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Warlock   Prihlaska Warlock EmptyMon May 25, 2009 11:58 pm

nemyslis ze kdyz je ta heada z 10man tak by sis na ni mel dat tuplem enchant aby se dala nosit?to ze je z 10man a je to duvod ze nemam enchant na me nezkousej s tebou vyrazim dvere rovnou..jinak treene slysel sem dobry reference od tristrama ze ma hodne dobry dps co s nim byl naxx..a 3 warloci?ehm rekl bych spis ze uz brzo budou zas jenom 2
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Prihlaska Warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Warlock   Prihlaska Warlock EmptyTue May 26, 2009 9:20 am

Tak já osobně snad nikdy neviděl demonology locka kterej by dokázal topovat, Stoper byl první, a na to jakej měl v tom Naxxu gear v porovnání s jinými DPSky (někteří i s Ulduar gearem) mě jeho dps hodně překvapovalo. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
stoper
Anonymní




Prihlaska Warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Warlock   Prihlaska Warlock EmptyTue May 26, 2009 1:36 pm

NO hej na tu headku ten ench stoji 120 g nie zeby som si to nemohol dovolit ale nvm jam ma blby zvik setrit goldy noo ... a dakujem tristram za pochvalu Smile ja len ze dufam ze mi date co najskor vediet aspon do tej stredy rad by som si uz zarajdoval aspon tie ulduar 10 Smile
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Prihlaska Warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Warlock   Prihlaska Warlock EmptyTue May 26, 2009 5:15 pm

napis mi jeste dneska ve hre..neco s tebou proberu a pak se rozhodnu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska Warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Warlock   Prihlaska Warlock Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska Warlock
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HDR - Warlock
» Liveordie - 80 lvl destro warlock
» Anike, Holy Paladin
» Alysheaa/80/Dk/frost
» Melaxis - Holy Prist

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: