Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5502 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Liveordie - 80 lvl destro warlock

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
DizzX




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 30. 04. 09

Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock EmptyThu Apr 30, 2009 7:53 pm

1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?
Liveordie, destro (0/13/58), lock, Undead, 80 lvl
2. Kolik ti je let a odkud jsi?
Je mi 18 let, bydlim kousek od Mladé Boleslavi, v malé vesničce, která se jmenuje Kosořice
3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?
Acc je můj, hraju na něm sám, občas si zahraje brácha BGčka
4. Jak casto hrajes? Raid zacina v 18-19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?
Hraju poměrně často, momentálně sem trochu omezen školou, jinak v raidovací dobu mohu být online i pracovní den
5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?
Ano, občas se to může stát, když budu mít např. závody, nebo tak, ale to bude jednou dvakrát do měsíce, kam se přihlásim tak tam jdu
6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. ( odkaz na armory)
Eq mam celkem v poho, pár věcí je třeba doladit, akorat nevim, chodim BGcka tak mam na sobe PvP eq http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Liveordie
7. Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.
Mno hral sem ve TWIMu, kde sem si už od začátku nepad s RLkem do oka, tak po určitejch neshodách nasledoval kick, potom sem byl v Disbanded, která se rozpadla
8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?
Mám VT 2.1.4 i mikrofon, no problem
9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?
Mno líbí se mi váš progres, jsem dobré dpsko a navíc Inscripter a Enchanter, očekávám v pohodě kolektiv a progres
10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?
Nejsem si vědom, že bych někoho u vás znal, ale rád poznám
11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)
Mno zkušenosti mam z Ulduaru z prvních 7 bossů, jinak komplet pre-ulduar content(i OS HC + 3D)
12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?
Zatím počítač i Internet vždy zvládaly, akorát za týden budu měnit Providera, ale i potom budu mit Good net
Návrat nahoru Goto down
Darkus

Darkus


Počet příspěvků : 33
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock EmptyThu Apr 30, 2009 8:30 pm

Takze vzhledem k aktivite nasich locku jsem pro prijeti jen bych rad videl ten tvuj Pve equip.
Taky se mi nelibi par tvych talentu je videt ze je mas na pvp ale to se da zmenit nebo si muzes udelat dual spec

Takze jako desrlo lock bych mel aspon konkurenci( snad toho nebudu litovat lol! )

Jsme teda pro ale zalezi co rekne Clko a hod sem ten pve eq link Cool
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Ceckynka
Demigod
Demigod



Počet příspěvků : 37
Reputace : 1
Join date : 27. 04. 09

Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock EmptyThu Apr 30, 2009 9:15 pm

Prihlaska dostacujci jako dps se nam urcite hodis + konkurence locku pockej na vyjadreni CLka PRO
Návrat nahoru Goto down
DizzX




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 30. 04. 09

Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock EmptyThu Apr 30, 2009 10:22 pm

mno tohle sou pvp talenty udelany na max vydrz jinak na PvE mam 0/13/58, tj. podpora impa (dava vetsi dmg), dava mi crit atak... ingame muzu predvyst, ted doufam ze se armory updatlo, jinak sem prehodil talenty, mam dual spec, oba destro, jeden pvp jeden pve Very Happy, mno jinak ta insignie s 111 sp power tam ma bejt mel sem hafec hitu pres hit cap tak sem to poresil prozatim takhle

link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Liveordie
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock EmptyThu Apr 30, 2009 11:52 pm

prihlaska pekna,gear dobrej ale mas jednu podstatnou chybu...rikas ze mas moc hitu?350 Hit rating(13,34%) opravdu neni hit cap v raidu kdyz nemas talenty v Suppresion..tohle je ovsem vec ktera se da lehce napravit.Ale nerikej mi ze nemas druhou T7,5 vec...2. set bonus je pro locka Must have..u destra obzvlast. Jinak talenty v poradku i kdyz mi nejde do palice proc mas v Demonic Power jen 1 bod... kdyz to sectu tak mas par drobnejch nedostatku ktery muzes lehce napravit takze PRO
Návrat nahoru Goto down
DizzX




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 30. 04. 09

Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock EmptyFri May 01, 2009 1:17 am

mno vim ze dve valorky je proste zaklad, uz sem si 2x slozil pug FreeLootem na token ale jak na potvoru ani jednou nepad, mno vetsinou je v SP nebo sova, jako nedostatky se snazim odstranit, vim ze tam sou, ale nejde to hned, BTW treba z leviathana pada na U10, sword kerej ma hit, takze np
Návrat nahoru Goto down
Darkus

Darkus


Počet příspěvků : 33
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock EmptyFri May 01, 2009 2:06 am

Talent suppression nefunguje tak jak je napsan od blizu.zkousel jsem nic to nepridalo.
Kazdopadne pro destro locka ja minimum hit cap 320 +.Sice misnes ale jen asi 2 az 3 kouzla za cely boj a to neni tak tragicke.

Cetl jsem na BD ze lock ma mit hit kolem 450 coz je podle mych zkusenosti uplne prehnane.
380 by melo bohate stacit na max hit a ani ja to nemam a delam dmg skvely

Talenty jsi si prehazel na pve uplne skvele a myslim ze se budeme doplnovat ja s shadowfury lentilkama a ty s improved soul leach

Tvuj eq je uplne v poradku a mas i par veci kere bych taky chtel a ja mam asi par veci ktere by tobe bodly kazdopadne pokud budeme srovnavat s temi nejlepsimi tak v Black division neni 6/8 locku takto equiplych ...ted uz mozna jo maji UL veci

Jedina vec co trochu vypichnu je tvuj spirit.Bliz Wolka udelal tak ze i warloci by se meli snazit jit po spirtu zvlaste kdyz mas Demonic aegis.Proste destro lock ma mit co mozna nejvetsi Sp pak haste a pak crit a fel armor s timto talentem prcne celkem hodne SP.Jak rikam chce to dobre nakombinavat eq na hafo spiritu mit slusne haste obstojny hit a a dokombinavot k tomu dobry crit

Kdyz vidim tvuj Pve EQ tak nemam nejmensi vyhrady proti prijeti
Ted se budu muset asi vice snazit
lol!

A o tom lotu mi ani nemluv uz tady asi 3 mesice chodim OS pro valorous token na ruce a furt mam jen hearosky Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock EmptyFri May 01, 2009 1:31 pm

Suppresion funguje uplne normalne nwm kde si na to prisel...a spirit u itemu je fajn ale porad ma vetsi prednost SP,haste,crit nez spirit
a hit cap je rozohodne vec kterou mit MUSIS..nwm jak by se ti libilo kdybys nahazoval 2x imolate nebo ti missnul confla...
Návrat nahoru Goto down
Ceckynka
Demigod
Demigod



Počet příspěvků : 37
Reputace : 1
Join date : 27. 04. 09

Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock EmptySat May 02, 2009 2:21 pm

PRIJAT
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Liveordie - 80 lvl destro warlock   Liveordie - 80 lvl destro warlock Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Liveordie - 80 lvl destro warlock
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zrúda - Destro lock
» HDR - Warlock
» Prihlaska Warlock

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: