Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zrúda - Destro lock

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Zruda




Počet příspěvků : 2
Reputace : 0
Join date : 08. 07. 09

Zrúda - Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Zrúda - Destro lock   Zrúda - Destro lock EmptyWed Jul 08, 2009 2:54 am

Zdravim Delirium, jmenuji se Míra, je mi 26, bydlím v Plzni a WoW hraju necele 3 roky. K WoW jsem se dostal za přispění kamaradů a to převažne kvuli PvP, ale postupem času sem si přišel na PvE raidování a dnes už do BG takřka nezavítam. První raidy sem si užil na 70 lvl v TBC v jedne ne přiliš uspěšné guildě, takže začátky v KZ byly celkem hrůza. Po nějake době hledání a snažení jsem se dostal do guildy DEATHWING, kde jsem se dostal až k progressu BT. Tehdy sem hrál za combat rogue a někdy i s altem fire magem. Před WotLK se mi dostal pod ruce Warhammer Online a nějaky čas sem na WoW zapomněl. Letos v únoru sem se k wow vrátil a momentálně mam na DT full valor resto/ele shamana a tohoto destro locka. Shaman byl v guildě Fool Moon, ale dnes za něj moc nehraju, baví me více lock a ten vyrostl převažně z pugů. Momentálně sem v guildě Anathema of Azeroth, což je guilda převažně z kamaradu a někteří členové zde mají pouze své alty. 25 raidy se zde bohužel nikdy nesložili a do budoucna to nevypada na změnu, a proto když sem četl na trade chanellu že vaše guilda hledá heal a dps, rozhodl sem se zkusit vám napsat.

Na tomto accountu hraju sám a nikdo jiny k němu nema přístup. Je zde několik altů, již zmiňovaný shaman a lvl 80 UD Destro lock "Zrúda" (3/13/55), se kterým bych rád navštěvoval Ulduar a jine inst. s guildu Delirium. Smile Equip si myslim není zlý, ale je mi jasné, že na váš progress mam co dohánět :-/ : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Zr%C3%BAda : a se znalostí taktik nemam problem. Naxx EoE OS VoA jako své boty, ale v UD pouze po Mimirona. Generala Vezexe a Yogg-Sarona sem bohužel eště nikdy nepotkal.

Raid time 19.00 - 23.00 vyhovuje, ale jediný problem je má prace. Kvulí mé pracovní době (prace na směny) se nemužu zapsat na raid pravidelně. Celkově mám volna dost a vím, že na raidy se budu hlásit každy týden, ale jak nemam pravidelný "rozvrh", tak si nemužu stanovit pevně dny.

A co se týče Ventrila, mikrofonu, internetového připojení a PC, tak tam je vše bez problemů. Mikrofon od Genius, 20MB/s DSL od UPC direct a 60FPS.

Pokud sem zapomněl něco důležiteho pro vás, rád doplním... Jinak předem díky za odpověď... Smile
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Zrúda - Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrúda - Destro lock   Zrúda - Destro lock EmptyWed Jul 08, 2009 12:29 pm

no zkusenosti z uld stoji za houby takze se od tebe samozrejme ocekava ze na bossech na kterych si nebyl se naucis taktiku,ta prace na smeny je docela fail ale uvidime jak to bude vypadat, s gearem mas opravdu co dohanet ale to s tebou proberu po prijeti..mel bys nejaky wws nebo alespon screeny z recountu?
jinak proc si opustil guildu Fool moon? PRO
Návrat nahoru Goto down
Zruda




Počet příspěvků : 2
Reputace : 0
Join date : 08. 07. 09

Zrúda - Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrúda - Destro lock   Zrúda - Destro lock EmptyWed Jul 08, 2009 12:56 pm

Bohužel wws/scrn. z recountu bohužel nemám, ale dnes je reset, tak se pokusím co nejdříve něco hodnotného sehnat... A ten Fool Moon je samodřejmě silná guilda, ale jak jsem říkal, hral sem tam za ele šamana : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=P%C3%A9ro : ale to hlavně před UD. Když přišel Ulduar, tak ten progress sem proste nestíhal (každý den Smile a pak sem se kvuli tomu chytnul s jednim členem. Guildu sem nemusel opouštět, ale bohužel stalo se. Ja u WoW travim hodně času, možná až moc Smile ale pořád je to pro mě jen "hra" kterou se chci bavit a nikoliv se zde hadat apod.
Návrat nahoru Goto down
Croente

Croente


Počet příspěvků : 35
Reputace : 2
Join date : 24. 06. 09

Zrúda - Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrúda - Destro lock   Zrúda - Destro lock EmptyWed Jul 08, 2009 1:53 pm

Zrúda - Destro lock Chuck_Norris_Approves

nitrouss ti urcite vysvetli co a jak, locku mame malo, zatim jsem pro, kazdopadne to wws/recount zkus postnout, na to jak je lock OP class tak by tam mely byt vyssi cisla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krtko

Krtko


Počet příspěvků : 40
Reputace : 0
Join date : 01. 05. 09
Age : 33
Location : Nitra - Klokočina FTW !!!

Zrúda - Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrúda - Destro lock   Zrúda - Destro lock EmptyWed Jul 08, 2009 5:45 pm

No tak lockov mame 2, darkus a nitro pokial sa nemylim. Na raid maju dobru ucast... i ked miesto pre 2 je iste... nie vzdy su tam. Eq je na pre ulduar skoro best a daco aj z ulduaru. mimiron a vezax to doberes bud na 25ke alebo na 10ne skusenosti ( Nie taktiky to musis vediet z videi ) inac nevidim problem. mas 26 rokov cize asi sa detsky spravat nebudes tak nevidim problem.

PRO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zrúda - Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrúda - Destro lock   Zrúda - Destro lock Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zrúda - Destro lock
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Liveordie - 80 lvl destro warlock

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: