Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Anike, Holy Paladin

Goto down 
+4
Treen
Flyleaf
Nitrous
Anike
8 posters
AutorZpráva
Anike




Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 23. 05. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptySat May 23, 2009 1:07 pm

1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?
Zdravím celou guildu Delirium. Současně hraju za Anike, Holy Paladina ( plus s Retribution offspecem )

2. Kolik ti je let a odkud jsi?
Je mi 17 let a pocházím z Prahy, kde studuju na Anglickém gymnáziu.

3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?
Account je jen můj, na Azerothu se s ním pohybuju už od léta minulého roku, avšak k raidování jsem se dostal až se začátkem Wrath of the Lich King.

4. Jak casto hrajes? Raid zacina v 18-19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?
Pracovní dny jsou pro mne v tomto ohledu asi nejlepší, kdy jsem připraven nastoupit téměř každý den, kromě maximálně pátku a možná soboty, i když jen ojediněle.

5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?
Mé vedlejší zájmy se odehrávají mimo večery a takže jako v předchozích guildách, jsem volný k aktivnímu raidování.

6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Anike
Svůj EQ zaměřuju na Crit a v menší míře haste. S příchodem nových patchů sem se rozhodl přidat do svého EQ trochu mana regenu, protože pří healování Holy Lightem jsem se při delších soubojích nacházel často bez many.
Jinak ( ačkoliv vím, že to není nijak důležitá záležitost ) mi wow-heroes.com přiděluje gear skóre 2316 a 19 místo na serveru. Ale to je více-méně jen tak pro pozvednutí mého vlastního ega.

7. Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.
Při levlování jsem se nacházel v různých guildách a po dingnutí jsem se ocitl v Drakobijcích, se kterými jsem proraidoval a vyprogressoval Naxxramas, Eye of Eternity, Obsidian Sanctum, Ulduar 10 až k 9/14 a 25ku první čtyří bosse. Bohužel se část hráču neshodla s Guild Masterem a tak jsme odešli. Ta skupinka lidí si založila novou guildu, kterou jsem se pokusil vést k větším úspěchům a pohodovější atmosféře než u Drakobijců. Bohužel, získat dnes do raidu solidní lidi je problém a po čase mě celá záležitost začala frustrovat do takové míry, že jsem se rozhodl napsat si přihlášku jinam.

8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?
Ventrilo samozřejmě mám, mikrofon také.

9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?
Často se koukám na stránky konkurenčních guild, nebo vyhledávám úspěchy ostatních. Vidím, že Delirium je progressu-schopné a já mám o progress nejnovějších raidů zájem. Hledám guildu, kde si najdu kamarády a hra mne tam bude bavit.

Myslím, že jsem týmovým hráčem. Před mou kariérou ve WoW jsem hrával prakticky jen týmové hry, jako například Guild Wars nebo Counter Strike, kde velmi záleží na správne koordinaci týmu.

Od Deliria očekávám příjemný a přátelský kolektiv a nějaké to místečko v raidu.

10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?
V guildě myslím je několik známých, jako například Modrahubaa ze staré guildy.

11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)
Naxxramas ( obě ), Eye of Eternity ( obě ), Obsidian Sanctum ( obě plus progress +2 a +3 s Drakobijci ), Ulduar 10 až k 9/14 a 25ku první čtyří bosse.

12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?
Můj PC je dostatečně rychlý aby zvládl všechny situace. Případně mám ještě jeden v záloze, kdyby se vyskytly nepředvídané potíže.
Internet je stabilní.

Děkuji za váš čas strávený nad mou přihláškou.

S pozdravem,
Anike
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptySat May 23, 2009 2:04 pm

holy paladina mame prakticky jednoho PRO
Návrat nahoru Goto down
Flyleaf
Moderator
Moderator
Flyleaf


Počet příspěvků : 51
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09
Age : 34
Location : Trencin

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyMon May 25, 2009 4:49 pm

takze co sa tyka tvojho gearu je to celkom dostacujuce ale nemozes brat wow heros ako nejaky argument funguje to len obcas a dost na prd osobne si myslim ze holy paladin je najmenej flexibilny heal zo vsetkych a do raidu25 si myslim ze staci jeden palat nemaju proste napriestov a shamanov a my toho jedneho mame a je skoro na kazdom raideosobne som PROTI..
Návrat nahoru Goto down
Anike




Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 23. 05. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyMon May 25, 2009 5:43 pm

Však já to vím, proto sem tam taky napsal co sem napsal.
Návrat nahoru Goto down
Treen




Počet příspěvků : 44
Reputace : 1
Join date : 02. 05. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyMon May 25, 2009 8:08 pm

Ahoj, armory nejede, takze equip nevidim, ale verim flyleafovy, ze neni nejhorsi.. Jak uz oba napsali jeden holy paladin tu uz je.. sice je skoro na kazdem raidu, ale muze se stat, ze nemuze dojit nebo cokoli a potom ho nema kdo zastoupit, takze ja osobne sem pro jako nahradnik za ali.
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyMon May 25, 2009 8:54 pm

ja jsem pro. holy se hodi a alizecka ma stejne kvalitni eq v retri takze pokud budou healově equivalentni muzou se klido prohodit a vmestnaji se oba na raid kdyz nebude nejake dps. Kdyz muzeme mit od kazde class 2 healery v raidu tak proc ne holy palata.. a 1 je malo. ale zase plati to co se psalo nekolikrat, ze se do raidu nemusis vzdy 100% dostat.

Jsem pro na zkousku.


Naposledy upravil pedro dne Mon May 25, 2009 10:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anike




Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 23. 05. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyMon May 25, 2009 9:30 pm

Zatím je to od vás celkem rozporuplný... tak v tom případě se dohodněte a já zatim uvidím co mi napíšou jinde.
Návrat nahoru Goto down
Anike




Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 23. 05. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyMon May 25, 2009 10:30 pm

A jinak - nedostat se nikdy na raid - to ani nikam nemusim chodit.
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyMon May 25, 2009 11:01 pm

sem si ted vsim ze sem se upsal a napsal holy shamika - to mel byt palat. jak rozporuplne Smile mas 1 proti a par pro.(ne ze by na tom seslo) zalezi na vyjadreni clka nebo gumy.

My ti ale nerikame ze kdyz se k nam dostanes ze se 100% nedosatnes na raid. jen ze neni stoprocentní ze na tom raidu budes.. Smile ale dost slovickareni.
Návrat nahoru Goto down
Ali

Ali


Počet příspěvků : 36
Reputace : 0
Join date : 27. 04. 09
Location : Atlantis

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyWed May 27, 2009 11:55 pm

cau

tak gear neni spatnej. mozna v cem bych te opravil .... nejedes na crit ale na int... vetsinu gemu mas s int+sp (mana regen ti je nahovno rendeer , takze si misto toho dej int) - kdybys jel na crit tak gemy nebudou na int. jo a pokud bys chtel jet na crit tak doporucuju dat 3 body z Divinity do Sanctity of Battle - vyplati se vic a talent jako Aura Mastery a vylepsena koncentracka do raidu neni zas tolik potreba...

Flyleaf napsal:
takze co sa tyka tvojho gearu je to celkom dostacujuce ale nemozes brat wow heros ako nejaky argument funguje to len obcas a dost na prd osobne si myslim ze holy paladin je najmenej flexibilny heal zo vsetkych a do raidu25 si myslim ze staci jeden palat nemaju proste napriestov a shamanov a my toho jedneho mame a je skoro na kazdom raideosobne som PROTI..
Crying or Very sad zas az takova pravda to neni... sice pala nema hotky a jiny blbosti ale na naky bosse je nepostradatelnej
jo a wow-heroes je brej na porovnani gearu ale muzes bejt treba 1. a pri tom nakej pala na 20. miste bude lepsi... skill je skill
Exclamation Exclamation kam se hrabou priesti, druidi a shamici na ALI Exclamation Exclamation

do 10ky by ses pravdepodobne nevesel... az mozna do 3grupy, ktera se v budoucnu asi zalozi a na 25ku se uvidi... ale 2 holy na 25ce nejsou moc dobry (leda ze bys jel fakt na crit ale to je nejobtiznejsi zamereni kde potrebujes top gear) takze za me(i kdyz mam do toho hodne co mluvit geek ... PROTI

PS: pokud sis podaval ete nakou prihlasku do jiny guildy, tak hlavne nechod k barbarum Razz
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Aliz
Anike




Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 23. 05. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyThu May 28, 2009 8:36 am

Jo, no ja to myslel nejak tak, ze preferuju gear s critem. Jinak Int dava i crit ( a vsude mi nadavaj ze mam malo many ).

No a nevim, ne ze bych tady zatim vasi guildovni situaci nejak chapal.

A WoW-Heroes -> Proc me vsude lidi berou moc vazne? Placnu si neco a jeste napisu ze sem to tam placnul jen tak a lidi mi vynadaji ze to je hovadina Smile.
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyThu May 28, 2009 9:37 am

Anike napsal:
Zatím je to od vás celkem rozporuplný... tak v tom případě se dohodněte a já zatim uvidím co mi napíšou jinde.
Víš, s přijetím do guildy se to má asi takhle. Někdo napíše příhlášku a k ní se pak vyjádří určitý počet CLek buď PRO nebo PROTI. Pak guildmaster na základě těchto PRO a PROTI a s vlastním posouzením daného člena přijme nebo ne. Funguje to tak všude takže nevím proč se tak divíš.

EDIT: CLka jsou ti co maj modrý jména.
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
Anike




Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 23. 05. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin EmptyThu May 28, 2009 9:54 am

Nedelejte si tady ze me blbecka Smile ja se nedivim, jen podotykam, ze mam prihlasku jeste nekde jinde.
Návrat nahoru Goto down
Vaalnn

Vaalnn


Počet příspěvků : 35
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09

Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Anike, Holy Paladin EmptyThu May 28, 2009 3:17 pm

NEPRIJAT
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Anike, Holy Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anike, Holy Paladin   Anike, Holy Paladin Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Anike, Holy Paladin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» holy proto paladin
» Prot // Holy Paladin
» Holy pala
» Melaxis - Holy Prist
» Nocturno holy/ pve disco priest

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: