Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska Kostirez

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kostirez




Počet příspěvků : 1
Reputace : 0
Join date : 08. 05. 09

Prihlaska Kostirez Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska Kostirez   Prihlaska Kostirez EmptySun May 10, 2009 4:18 pm

Zdravim Delirium Kostirez 80 lvl Undead Warrior http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Kostirez(ARMS) Bydlím v Jížních Čechách nedaleko českých budějovic , je mi 17 let. A jmenuju se Tonda. Acount mam sám,nic sem nekupoval Hraju dá se říct furt, raid time je v pohodě muzu byt na každem raidu.Smile I v pracovní den. Vedlejší zájmy mám nebo dělám pred raid timimem takže neni problem a raidy mé zájmy nepreruší.. Doufam ze armry ukazou itemi které mam zrovna na sobe, a jestly ne tak stači napsat a já přijdu nainspect.. Ventrilo 2.1.4 mam a mikrák taky.Ste Guilda tak na me urovni. Ocekavam a preju si od vaz pekne raidy,srandu,a stesti pri progresech.:)NIkoho v Guildě neznam,dozvědel sem se o vas v trade chatu kde jste hledaly lidi.Ulduar znam 8 bossu,Internet a PC není problem , kdyz budete potrebovat nake veci,+ více info o me tak klidně raknu na vt, sry ze sem to takhle namackal ;-)Díky za pochopeni Kostík.
Návrat nahoru Goto down
Treen




Počet příspěvků : 44
Reputace : 1
Join date : 02. 05. 09

Prihlaska Kostirez Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Kostirez   Prihlaska Kostirez EmptySun May 10, 2009 4:47 pm

Ahoj, co se tyče přihlášky, tak je podle mě dost odfláknutá a ten gear má sive hodně nedostatků, ale zase některy itemy sou dost pěkny, takže tam bych překážku neviděl... Jenže arms warr je víc než o equipu o skillu a jak asi sám víš není to zrovna jednoduchá postava. Vzhledem k tomu, že skill z přihlašky nepoznas a jedinej arms warr jsem v guildě ja, tak jsem určitě PRO alespon na zkoušku a po pár tydnech by se vidělo, když bys po nějaké poradě s chimerem doladil gear.
Návrat nahoru Goto down
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Prihlaska Kostirez Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Kostirez   Prihlaska Kostirez EmptySun May 10, 2009 5:52 pm

No kdyz to budu brat podle prihlasky 1/10, tak v prihlasce neni nic navic co nam pise kazdy v prihlasce, zadne informace k dobru nic. Eq neni nejhorsi na to, ze jsi 80lvl od 16 brezna, cili to zabiti kela na 25man jen 3krat omlouva. Jen jde o to jaky mas celkove zkusenosti s wow, predchozi guildy nejake reference, wws z raidu ci panaka, atd.

Takze vicemene co dokazes uvidime az v akci, kdyby nebyl nedostatek arms warru, tak bych byl proti, ale ted jsem PRO na zkusebni dobu, tak nam ukaz co umis.

Napis si nekomu z CL ci GuM pro prijeti.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Sponsored content





Prihlaska Kostirez Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Kostirez   Prihlaska Kostirez Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska Kostirez
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Melaxis - Holy Prist
» Alysheaa/80/Dk/frost
» Resto Saman
» Vrct - Fire Mage
» žádost o přijmutí do Guildy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: