Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Metalvaestör Dk tank

Goto down 
+4
Tristram
Flyleaf
Nitrous
Metalvaestor
8 posters
AutorZpráva
Metalvaestor

Metalvaestor


Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 19. 05. 09

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyTue May 19, 2009 4:01 pm

Přihláška:
Něco o mě:
Ahoj chtěl bych se vám představit , jmenuji si se Dominik ,jsem z města Jirkov které spadá pod město Chomutov(blízko Mostu )Dále je mi 16 let, skoro 17 a poslouchám Metal , hraju na kytaru a občas si zahraju s kámošema ve skušebně, Koukám na Stargate Sg1 - Atlantis, no sem spíše uplný fanda do toho Smile.
Můj příběh ve WoTlk:
Prvni měsíc po WOtlku sem nehrál ale nějak sem se rozhodl si koupit wotlk ,A udělat DK jako drsneho tanka který se nebojí předstoupit ani před nejdrsnějšího bosse.Mé začátky byly težký, Mnoho lidí teprve expilo ještě své postavy a já nemohl najít nikoho kdo by mi s pomohl na začátek,Jako neeqipnutý tank kterého wipoval i první boss v nexusu ,Jsem se po čase farmení par bossů v lehkých HC na emblemy v EQ vyšvihnul nějak na vyšší úroveň a střídal guildy ve kterých mě bohužel moc nepotřebovaly páč měli hodně tanků.Pak jsem našel tu správnou guildu jménem Bloodsquad, Se kterou jsem Dal Naxxarmas / Malygose / Os +2D , Bohužel OS +3D sem nedal, lidi v guildě byly takoví že po 10 wipech se vymlouvaly že někam musejí , a pak ani nedocházely na raid.Někdy se nesložil 2 týdny raid , a lidi už leavovaly , Zástupce GuM se to snažil zachránit a hledal co nejvíce lidí , řekl sem si že v ulduaru přijde hodně lidí, bohužel ani tak tomu nebylo , lidi leavovaly dále a pak i samotný GuM leavlo do lepší guildy, chvilku sem byl v beyond control , bohužel se lidi nedostavily na raidy a nesložila se 25 , v tu dobu sem přestal chuť hrát a tak sem leavl , až do teď sem byl guild less, ale pak sem našel super týpana od vás jmenem >>>!!! TrIsTrAm !!!<<< :p , povídame si spolu asi už týden a zjistily jsme že máme Hooooooodně společneho , pak mi napsal že se boží mlýny pohnuli a skladate 3 raid ulduar 10 a potřebujete tanky,vím že asi máte dost lidí na 25 ani tak by mi nevadilo být na čekačce:) mě by stačilo chodit 10 a pomáhat vám a hlavně si pokecat s pohodovejma lidma..jo .. nějak sem zapoměl mé skušenosti v uldu , no , v 10 sem zabil vezaxe , mam to namixovane , na některejch bossech sem střidal , některé sem dal na 25 ale dohromady , sem zažil všechny krom freyi ...
Moje postava:
Vlastním LVL 80 Blood elf death knight Tanka
Profese : Mining JWC a Fishing na max,
Armory :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Metalvaest%C3%B6r
1st spec: mam unholy na skělé aggro , kterrým sem dal i na patchovi 13k tps a průměrně tak
2st spec: mam frost na spomalovani a ruzny veci jako offtank , hodi se pekne na deconstructora aj.
--
Vlastním na postavě bohužel už jen pár kousku houpacího tigříka(2 Sad ), dále sem 4 dny z nudy farmil želvičku a o půlnoci mi padla.Pak jsem vlastník jednoho z UDE epic tabardů přesněji Tabard of brilliance (bílý) a mechano hoga.Mám malou práci u lase takže pokud někdo bude potřebovat GC spolehlivě za goldy tak se může obrátit ke mě. (ofc i jiné věci)
Vlastním Ventrilo mix takže TS ani VT neni problém, addony mám to je jasná věc , Raid time mi vyhovuje pokud mi do toho zrovna něco neskočí , občas přijde domu můj stařší brácha tak mu nechám na zahrání GTA IV.
Net mam v pohode a PC taky , můžu být poskytnutý jako Nahrávač raidu Mrknutí pokud nejsem na WOW tak hraju maximálně Guitar hero 3.
Doufám že sem na něco nezapoměl a jestli jo , je mi to srdečně líto.
Pokud mě vemete nebo ne , děkuji v obou případech za čtení mé přihlášky.Za případné hrubky se omlovám čeština neni mojí silnou stranou.
S pozdravem , Metalvaestör
P.S: Ještě obrázek na zasmátí Mrknutí ---->http://www.wowbash.com/image-6975.html
P.S po druhe: nepisu s diaktritikou nebo jak se to pise x)) takze to obcas vypada ^^


Naposledy upravil Metalvaestor dne Tue May 19, 2009 6:43 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyTue May 19, 2009 5:15 pm

jednoho DK tanka potrebujeme..co se tyce talentu tak v tom se nevyznam ale byl se s nim pug os a nejevil se mi jako idiot..jinak pekna prihlaska ale na me zbytecne dlouha(to že mas motorku nas vazne nezajima) PRO


Naposledy upravil Nitrous dne Tue May 19, 2009 5:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Flyleaf
Moderator
Moderator
Flyleaf


Počet příspěvků : 51
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09
Age : 34
Location : Trencin

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyTue May 19, 2009 5:29 pm

supr metal mam rad Razz

nho prihlaska podobna curriculum vitae ale to co uz
inak DK tanka este okrem tristrama potrebujeme cize som ZA
a ta prihlaska dost extrem xD
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyTue May 19, 2009 5:47 pm

Tak buildů na DK tanka je hodně a každej je dobrej na jiný situace, takže se nedá říct kterej je ten pravej, kazdopadne tenhle je solidní.. (Fuuuj Unholy) Very Happy
Gear je dobrej, avoidance též, znám ho už nějakou dobu, takže vím že to umí.

Všema deseti PRO.

(Metal 4evah.)
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
Metalvaestor

Metalvaestor


Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 19. 05. 09

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyTue May 19, 2009 6:44 pm

Dekuju za odpovedi Smile)) ale jen otazka , udelal sem vsecko aby se mi zobrazil podpis ale furt ho nevidim Sad dal sem edit aby se zobrazil i v moznostech:(

ediit: uz sem to zjistil , nemam prava x)))
Návrat nahoru Goto down
Alyshea

Alyshea


Počet příspěvků : 34
Reputace : 1
Join date : 03. 05. 09

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyTue May 19, 2009 8:43 pm

Prihlaska pekna napsana, a taky je pravda ze 1DK tank schazi,takze te nebudu napinat a dam ti hlas Smile PRO
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Metalvaestor

Metalvaestor


Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 19. 05. 09

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyTue May 19, 2009 9:09 pm

vsem srdecne dekuju za opovedi x))
Návrat nahoru Goto down
cinkedd
Moderator
Moderator
cinkedd


Počet příspěvků : 27
Reputace : 0
Join date : 27. 04. 09

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyTue May 19, 2009 10:06 pm

z pohledu resto shamany na kteryho se utrhava trash: PRO
ne ted vazne...prihlaska pekna, EQ taky, DK tank je potreba, misto si urcite najdes
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyWed May 20, 2009 4:53 am

Ahoj,
takze EQ slusny, zkusenosti s UD mas, chut raidovat je, DK tank se hodi, prihlaska na urovni a body navic za obrazek co jsi postnul Very Happy
Ja jsem PRO
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Darkus

Darkus


Počet příspěvků : 33
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyWed May 20, 2009 7:03 am

Ja jsem taky pro .Ikdyby se na nej nedostalo obcas misto na 25 man raid v grupe 3 DK tanka nutne potrebuji
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Metalvaestor

Metalvaestor


Počet příspěvků : 6
Reputace : 0
Join date : 19. 05. 09

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyWed May 20, 2009 10:14 am

jeee x)) vy jste me dojali k slzam Very Happy
moc dekuju vsem i kdyz to pisu asi po 3x =D
Návrat nahoru Goto down
Flyleaf
Moderator
Moderator
Flyleaf


Počet příspěvků : 51
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09
Age : 34
Location : Trencin

Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank EmptyWed May 20, 2009 10:49 am

dobre myslim si ze to aj staci PRIJATY ! napis si o inv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Metalvaestör Dk tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metalvaestör Dk tank   Metalvaestör Dk tank Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Metalvaestör Dk tank
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Deknael - DK tank (offspec dps)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: