Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Deknael - DK tank (offspec dps)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Deknael




Počet příspěvků : 5
Reputace : 0
Join date : 28. 05. 09

Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) EmptyThu May 28, 2009 12:54 pm

Zdravím

1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?
Deknael, frost tank, DK, tauren...80lvl of course :-)

2. Kolik ti je let a odkud jsi?
24 let, kousek od Ostravy, student

3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?
hraju sám, acc mi dal kámoš s shamou lvl 20, takže sem expil vše sám, acc nyní je můj

4. Jak casto hrajes? Raid zacina v 18-19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?
někdy až moc často(7x týdně), raid time vyhovuje, preferuju pracovní dny + neděli...2-3x týdně by neměl být problém dojít na raid

5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?
nejsem si ničeho takové vědom

6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Deknael krom zbraně(Jawbone, Ivebitable Defeat), která mi ne a ne padnout, mám asi nej věci pro DK tank, Ulduar teď nepočítám. Dmg eq mám taky na slušné úrovni(3k dps na dummy). No co hodlám změnit...asi T7 za T8 :-) Mám gemy spíš na stamku, pač na to slepě hledí hafo lidí, ale zkusil bych do budoucna ogemovat možná na avoidace(hlavně dodge), která je i teď na cca 48%(parry+dodge) unbuffed.

7. Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.
Historii nemám na ofi nijak dlouhou, hraju od podzimu 2008, za zmínku stojí asi jen Drakobijci, kteří se záhy po mém příchodu rozpadli a teď naposled guilda Skilled and Equipped. Guildy sem potom opustil i já, vzhledem k tomu, že jsem postrádal zázemí a určitá pravidla a řád, bez kterým, dle mě nejde dosáhnout slušného výsledku v progressu.

8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?
není problém, obojí mám

9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?
Myslím, že by jste mohli být guildou, kterou hledám tzn. zázemí, stálá parta a do budoucna možná i kámoši;-) Jako přínos doufám budu jak jako tank, tak případně dps(koupený i Nobles Deck), abych mohl být co nejvíc užitečný.

10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?
z minulých guild Astariuse, viděl sem nábor na raidu

11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)
to bohužel jen z 25 men dungu na northu, z Ulduaru (opět bohužel) jen první 3 bosse

12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?
lagy nevedu...DC sem měl asi 3x za dobu co na ofi hraju :-)
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) EmptyThu May 28, 2009 3:04 pm

Ták já začnu rovnou talenty a gearem, podle mě máš hodně zbytečný overcap defense (speciálně s tímhle sigilem), takže bych doporučil hodit tam místo Stoneskina Swordshattering -> 4% avoidance -> můžeš narvat ty +16 dodge gemy do staminy. Protože z vlastní zkušenosti ti můžu říct že v Ulduaru jsou HP velmi důležitý a často jsou 2 000 hp rozdíl mezi životem a wipem.

Dál určitě vyndej Glyph of Howling Blast a hoď tam glyph of Rune Strike, pak ten RS krituje docela často, a s aggrem máš poloviční problémy. Wink

Kromě toho všeho, DK tanky tu máme 2 a DK DPS tu taky není málo.. Počkej jak se k tomu vyjádří CLka a GM, ale to "Death Knight: FULL" nemáme na webu pro nic za nic.
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
Deknael




Počet příspěvků : 5
Reputace : 0
Join date : 28. 05. 09

Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) EmptyThu May 28, 2009 4:24 pm

Tristram napsal:
Ták já začnu rovnou talenty a gearem, podle mě máš hodně zbytečný overcap defense (speciálně s tímhle sigilem), takže bych doporučil hodit tam místo Stoneskina Swordshattering -> 4% avoidance -> můžeš narvat ty +16 dodge gemy do staminy. Protože z vlastní zkušenosti ti můžu říct že v Ulduaru jsou HP velmi důležitý a často jsou 2 000 hp rozdíl mezi životem a wipem.

Dál určitě vyndej Glyph of Howling Blast a hoď tam glyph of Rune Strike, pak ten RS krituje docela často, a s aggrem máš poloviční problémy. Wink

Kromě toho všeho, DK tanky tu máme 2 a DK DPS tu taky není málo.. Počkej jak se k tomu vyjádří CLka a GM, ale to "Death Knight: FULL" nemáme na webu pro nic za nic.

ohledně toho tankování, díky za rady, určitě zkusím. a k tomu full stavu DK...dyť tu máte topic, že nabíráte DK tanka, tak nevím Shocked
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) EmptyThu May 28, 2009 4:25 pm

tristrame ty uz zase hrajes?
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) EmptyThu May 28, 2009 4:56 pm

rozhodne pro. Jak jsem zminoval bude potreba, a tobe pada net porad tristrame.
Návrat nahoru Goto down
Deknael




Počet příspěvků : 5
Reputace : 0
Join date : 28. 05. 09

Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) EmptyThu May 28, 2009 6:15 pm

koukal sem ten swordshattering a můj defense a tvůj argument, že 2k hp někdy rozhodují v Ulduaru o přežití. máš určitě víc zkušeností, ale moc se mi to nepozdává cos doporučil....
když vyměním swordshattering místo stoneskina přijdu o bonus 2% hp což dělá cca 900hp(to zmiňuju, kvůli tomu jak na HP kladeš důraz). ale není to to hlavní co se mi na tom nelíbí. tak jak to teď mám, když jsem unbuffed, a naagruju bosse, tak při použití IT mi sepne sigil a zvedá def cap, ze kterého je bonus na dodge a parry. sečtu to s parry a dodge co mám a vychází mi 55.76% avoidance, k tomu během bosse zapínám trinkety a ultimate ability co mám a dostávám se tak na +-60% avoidance. a toto jsou pořád hodnoty při unbuffed.
s buffy, jídlem a flaskou sem na 40k hp a nějaké drobné...takže nevím ale jestli 2k hp rozhodují o životu tanka, tak není něco v pořádku, protože myslím, že tank by neměl mít pod 50%hp a když se pod ně dostane, tak 2k hp tě nezachrání při další ráně bosse, ale výše zmíněná avoidance. což je tedy čas na heal.
toť má teorie, jen do mě Smile

jo a k tomu aggru, co blizz zvedl threat frost striku dělám agro hlavně s ním, takže spíš budu měnit glyph na HB za glyph na snížení ceny FS, problémy s aggrem nemívám a úplně bez starostí budu, až seženu lepší tank 2h weapon
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) EmptyThu May 28, 2009 7:47 pm

Deknael napsal:
koukal sem ten swordshattering a můj defense a tvůj argument, že 2k hp někdy rozhodují v Ulduaru o přežití. máš určitě víc zkušeností, ale moc se mi to nepozdává cos doporučil....
když vyměním swordshattering místo stoneskina přijdu o bonus 2% hp což dělá cca 900hp(to zmiňuju, kvůli tomu jak na HP kladeš důraz). ale není to to hlavní co se mi na tom nelíbí. tak jak to teď mám, když jsem unbuffed, a naagruju bosse, tak při použití IT mi sepne sigil a zvedá def cap, ze kterého je bonus na dodge a parry. sečtu to s parry a dodge co mám a vychází mi 55.76% avoidance, k tomu během bosse zapínám trinkety a ultimate ability co mám a dostávám se tak na +-60% avoidance. a toto jsou pořád hodnoty při unbuffed.
s buffy, jídlem a flaskou sem na 40k hp a nějaké drobné...takže nevím ale jestli 2k hp rozhodují o životu tanka, tak není něco v pořádku, protože myslím, že tank by neměl mít pod 50%hp a když se pod ně dostane, tak 2k hp tě nezachrání při další ráně bosse, ale výše zmíněná avoidance. což je tedy čas na heal.
toť má teorie, jen do mě Smile

jo a k tomu aggru, co blizz zvedl threat frost striku dělám agro hlavně s ním, takže spíš budu měnit glyph na HB za glyph na snížení ceny FS, problémy s aggrem nemívám a úplně bez starostí budu, až seženu lepší tank 2h weapon

K té runě, ja jak sis jistě všiml (mam to ve WWW záložce pod postem) mám prakticky veškeré sockety na staminu, jistý nedostatek v avoidanci tímto způsobený doháním právě Swordshatteringem. A Gargoyla nezvedá tvý HP ale staminu o 2%, čili za předpokladu že máš třeba 2150 staminy ti zvedne staminu o rovných 43 bodů, což je 430 hp, pokud nemáš třeba Veteran of the Third War. Já si myslím že čistý 4% avoidance jsou lepší než 430 hp navíc. Navíc se mi zdá že si malinko pleteš pojmy s dojmy, def cap je bod (v našem případě hodnota 540 Defense), po kterém se benefity pro parry a dodge rapidně snižují nepřímou úměrností, čili tvůj sigil ti nezvedá def cap, ale defense rating, a přínosy k tvému parry, dodge a šanci být missnutý jsou velice malé. (Viz. http://www.tankspot.com/forums/f63/40003-diminishing-returns-avoidance.html , pro nějakou matematiku týkající se avoidance, defense capu a hodnot po kterých přestává být parry, dodge, defense rating výhodný.)

Navíc, jaká je tvoje ultimate abilita která ti dá avoidance? Pokud si všímám dobře tvého specu a počítám správně cooldowny tak jediné co mě napadá jsou spíš mitigation ability, což není způsob jak se vyhnout damagi, ale spíše redukce damage které se nevyhneš. Já jsem s buffy, jídlem a flaškou na 42k hp, +- nějaké drobné a avoidance unbuffed mám 55,17%. (Nevím kolim mám čisté avoidance při plném raid buffu, dneska určitě změřím.)

Ještě k tomu Frost Striku, Blizzard žádný threat nezvedal, Frost Strike je normální melee special ability jakou vždy byl, threatový násobič v sobě neobsahuje.

http://www.tankspot.com/forums/f56/50363-frost-strike-vs-rune-strike-threat.html - Tenhle thread je problematice Frost Strike versus Rune Strike přímo věnovaný, jen pro příklad uvedu čísla.

kód:
              Avg Dmg  Avg Thrt  Thrt Gain  RP  RPtoThrt
White Swing    1,343      2,786      2,786   
Frost Strike  3,263      6,766      6,766    32    211
FS (KM Proc)  4,922    10,206    10,206    32    309
Rune Strike    2,962      9,213      6,427    20    321

Ale líbíš se mi, nenecháš si do toho jen tak kecat. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
Deknael




Počet příspěvků : 5
Reputace : 0
Join date : 28. 05. 09

Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) EmptyThu May 28, 2009 10:23 pm

záměna def capu za def rating bylo nedorozumění, trochu sem spěchal, když sem to psal Wink a s tím úbytkem hp...prostě sem kouknul o kolik mi klesly hp, když sem změnil ench.

o tom threatu a frost strike sem četl v nějakém dřívějším patch notes, tuším, že tam bylo něco o 150% threatu, pač dřív byl problém jako frost tank udržet si aggro.

jinak ten web znám, tabulka vypadá rozhodně zajímavě, ale sem nedůvěřivý člověk, zvlášť co se theorycraftu o DK týče, pač dlouho nikdo pořádně nevěděl jak na to a kolikrát sem se dočetl kde co Smile a v guildách kde sem byl nebylo s DK moc šancí to probrat, jelikož na tom byli hůř než já, což je co říct Smile takže se učím pokus omyl, ale asi tomu webu začnu víc věřit study
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) EmptyFri May 29, 2009 11:25 pm

Povídali jsme si ingame, neděláš kraviny, víš co hraješ a hlavně jsi samouk, rozhodně PRO.
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
Sponsored content





Deknael - DK tank (offspec dps) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deknael - DK tank (offspec dps)   Deknael - DK tank (offspec dps) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Deknael - DK tank (offspec dps)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Deknael
» Metalvaestör Dk tank

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: