Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5493 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Gryning - Restoration shaman

Goto down 
+3
astahoe
Chimere
Gryning90
7 posters
AutorZpráva
Gryning90

Gryning90


Počet příspěvků : 2
Reputace : 0
Join date : 19. 05. 09
Age : 33
Location : Praha - Žižkaberg

Gryning - Restoration shaman Empty
PříspěvekPředmět: Gryning - Restoration shaman   Gryning - Restoration shaman EmptyMon May 25, 2009 1:09 am

Ahoj,

Chtěl bych k Vám do guildy přihlásit svého rasta-šamana jménem Gryning. Je to level 80, Tauren a za profese má Herbalism a Alchemy. Obě jsou vyskillovány na maximum, v Alchymii mi ale ještě nějaké recepty chybí.

Pokud zrovna nehraji WoWko tak se jmenuji Robert, je mi 18 let a bydlím v Praze (nebudu říkat že na Žižkově protože stále řada lidi neví že se už jedná o velice pěknou a poměrně čistou část města).

Tento účet s nikým nesdílím, je čistě můj a podstivě jsem si svého šemíka sám vylevlil od telátka.

Hraji pravidelně každý den, raidovní čas od 18 do 23 mi plně vyhovuje, naopak pokud se raid protáhne i na pozdější hodiny, nemám problém skončit i po půlnoci.

Přes den se učím hrát akorát na el. kytaru která raid neomezí. Koncerty na které chodim bývají tak 1x za 2 měsíce takže ani zde nevidím problém.

S mojím vybavením jsem v rámci možností spokojený. Mám vesměs Naxx25 equip, 3xT7,5 (boužel na head a chest nemám štěstí takže už mi párkrát utekly o vyloženě pár bodů). Enchanty a gemy mám všude kde to je možné. Původně jsem dával hlavně na mp5 protože jsem býval občas v dlouhých soubojích bez many. V poslední době to je ale už dobré takže do nových věcí plánuji dávat SP a intellect. Pokud byste rádi trošku matematiky tak level itemů mám 213 a jen nějaké 2 části mají 200, pokud nepočítám jediný modrý, a to trinket ještě z hc Black Morass který se mi zatím nedaří nahradit, ale protože dává 320 haste pokud procne tak se za něj nestydím, často mi pomáhá. A kde by náhodou nestačil equip, tam ho nahradím já protože healovat jsem se naučil podle mě velice dobře (alespoň tanci ani raid si zatím nestěžovali) a byl bych velice poctěn kdybych Vám to mohl v raidu dokázat.

Armory máte zde : Gryning, Champion of the Naaru

Pokud vezmu historii i preWotLK tak jsem u Vás ke konci působil. Možná si na mě ještě někteří pamatují, hrál jsem za cementa a progressoval jsem s vámi MH a BT. Těsně před nástupem nového datadisku jsem ale raději WoWko opustil protože jsem měl ve škole velice špané výsledky. Během následujícího půl roku jsem ale vše napravil a teď jsem došel k rozhodnutí, že se již dokáži naplno věnovat jak škole, tak této "zábavě".
Jinak jak jsem se opět dopracoval na maximální level (80) tak jsem vstoupil do guildy The Scullcrashers. Není to vyloženě špatná guilda, lidé se v ní snaží a o progress i do jisté míry mají zájem. Nemají ale šťastně určené hodnoty v guildě a trápí se stále v Naxxramasu.

VT používám takže s tímto žádný problén nemám. Jsem zvyklý že pokud se bije boss nebo těžší skupinka mobů tak by měl být na Ventrilu klid, pokud ale vše jde bez problémů nebo je přestávka či po raidu tak nemám s komunikací nejmenší problém.

Hlásím se k Vám protože vím že jste jak skvělá guilda jak po stránce herní, tak i lidské. Musím říct že jsem prošel spousou guild za dob co WoWko hraji, ale až u Vás jsem "zůstal". Vím že je velmi těžké najít skvělé lidi, navíc "pouze" za monitorem kde jim nevidím do obličeje. U Vás se mi to ale povedlo. A věřte mi, minulý podzim se mi neodcházelo snadno když jsem vzal v potaz že už nebudou večery kdy se naloguji do hry a budu mezi lidmy kterým můžu věřit a kde bude pohoda, ikdyž byly chvíle kdy to guilda měla těžké. Také mám na vědomí že se za tu dobu jistě řada věcí zmněnila, od vedení až po členy. Ale vidím že to důležité jádro zůstalo. A to nepíši jen abych někomu mazal med kolem úst, ale protože jsem to zažil a vím o čem mluvím.
To bylo proč se k Vám hlásím. A čím vám mohu pomoci? Silnou vůlí progressovat sebetěžší bosse, pravidelnou účastí na raidech či novými nápady na skolení bossů a neustálou podporou namísto řečí typu "tohle nepujde", které jsou naneštěstí v poslední době čím dál oblíbenější.
Když jsem shlédl vaše fórum poprvé, uviděl jsem že hledáte Elementála, tak jsem začal narychlo shánět nějaký gear (v té době jsem jel Resto), to je také důvod proč mám jediný gem miss-socketovaný. Poté jsem si všiml v chatu že hledáte lidi do raidů a když jsem se zeptal daného člověka, tak odpověděl že by se ujal i šaman obecně. Proto je mi jedno jestli budu působit jako heal, nebo si budu muset sehnat dps-gear, hlavně pokud to v dané situaci guildě pomůže. Je mi jasné že například mezi mnou a Cinkeddem je v gearu pomalu hvězdný rozdíl. Ale i přesto bych Vás chtěl poprosit o členství. Třebaže bych se nedostal do elitního 25-raidu, moc rád bych vypomohl i v 3. Ulduar10 grupě. Za to vám mohu slíbit že vynaložím veškeré úsilí abych se do 25ky podstivě dopracoval.
WoWko je hra která má obrovský potenciál a lidi v ní hrají minimálně 50%-ní roli. Právě proto mi velice záleží v jakém spolku lidí budu působit.
A to je také důvod proč si přeji jít právě k vám, za cenu toho že bych byl až v náhradní skupině, a nejdu jinam kde bych se jistě do progress-týmu dostal, ale neměl bych z toho žádné potěšení.

V guildě znám poměrně dost lidí vzhledem k tomu že jsem u Vás jistou dobu působil ale nerad bych je zde všechny vypisoval protože paměť mám dobrou a byl by to jistě dlouhý seznam. Vaše reklama že hledáte členy na progress mi Vás spíš jen připomněla.

Ještě za dob TBC jsem prošel veškeré instance tehdy nového světa, vyjma Sunwellu 25ky. TK a SSC jsem spíš už jen doplnil ale MH a BT jsem už podstivě po bossech odprogressoval. Například na první poražení Archiemonda nikdy nezapomenu, a na Negrbejkův proslov už vůbec ne, ten byl vyloženě "epic". Tímto jsem jen chtěl říct že se jakéhokoliv progressu nebojím a wipovat s vidinou výsledku pro mě nepředstavuje sebemenší problém.
Pokud mám zmínit kam jsem se dostal v WotLK, tak hc dungeony jsem si podstivě prošel všechny než jsem nabral equip a poprvé vstoupil do raidu.
Vyčistěno mám Naxx10/25, OS10/25, VoA10/25, na obě verze EoE se mi zatím nepodařilo najít partu kerá by ho složila ale podařilo se mi dostat do všech fází a vím kde se co má dělat.
Co se týče instance Ulduar tak zde jsem se dostal zatím jen na začátek jak v 10 tak i v 25ce. V prvním případě jsem se dostal k 8. bossovi a u 25ky jsem se dostal pouze k 6. Vůli i equip na to nebojím se říct mám (pokud nemluvím o závěrečných bossech, k těm se snad pug ani nedostane), problém je ale v tom že nemám achievementy na půlku Ulduaru, takže si spíš vybírají v tomto směru zkušenější hráče.

Můj počítač běží jako švýcarské hodinky a internet mám také vysoce stabilní. Dokonce byl nedávno vybaven novou grafickou kartou a zdrojem, takže si konečně užívám velké raidy bez lagů, a to na nejvyšší detaily.



Pokud nejste fanoušky delších životopisů tak se Vám omlouvám, ale chtěl jsem sdělit vše aby jste si o mě udělali dostatečný obrázek.
Návrat nahoru Goto down
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

Gryning - Restoration shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryning - Restoration shaman   Gryning - Restoration shaman EmptyMon May 25, 2009 2:15 am

Ahoj,
ja bych to videl nasledovne, prihlaska perfektni - nejenom co se tyce kvantity, ale i kvality... EQ se sice neda srovnat s nasema resto shamanama, ale urco bych bral za + byvale clenstvi v Guilde a co jsem slysel od lidi, tak jsi byl ( a doufam, ze i stale jses ) velice kvalitni hrac a takoveto hrace hledame, cili EQ neni problem to doberes. Takze nebudu to nejak natahovat, ja jsem maximalne pro prijeti na zkusebni dobu a podle me budou ostatni officiri toho sameho nazoru.

za me PRO
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
astahoe
God
God



Počet příspěvků : 49
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Gryning - Restoration shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryning - Restoration shaman   Gryning - Restoration shaman EmptyMon May 25, 2009 3:12 pm

Hoj, vidim, ze s prihlaskou si si dal hodne roboty co je pekne a urcite ta opat rad uvidim spet. PRO
Návrat nahoru Goto down
Flyleaf
Moderator
Moderator
Flyleaf


Počet příspěvků : 51
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09
Age : 34
Location : Trencin

Gryning - Restoration shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryning - Restoration shaman   Gryning - Restoration shaman EmptyMon May 25, 2009 4:41 pm

takze tohoto pana som v BT a hyjali inde ako na top nevidel bol to bezproblemovy raider 100% za ludi ako on potrebujeme
btw prihlaska brutal Smile)
Návrat nahoru Goto down
Treen




Počet příspěvků : 44
Reputace : 1
Join date : 02. 05. 09

Gryning - Restoration shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryning - Restoration shaman   Gryning - Restoration shaman EmptyMon May 25, 2009 7:53 pm

Zdravim,
Vubec neznam, nevim o koho de, ale prihlaska fakt supr a podle nazoru ostatnich lidi z guildy, co te uz znaji si opravdu kvalitni a zkuseny hrac, cili podle me neni co resit.. pro Smile


PS: to co jsem napsal k tomu shamanovy predtim (vojtek) ted rusim, jestli se prijme tento, tak to bude bohate stacit.
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Gryning - Restoration shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryning - Restoration shaman   Gryning - Restoration shaman EmptyMon May 25, 2009 9:01 pm

přesně jeden ze základních kamenů možné group 3. Já jsem pro, a když nepůjde třetí group bude aspon dobrý náhradník.

za mě pro.
Návrat nahoru Goto down
cinkedd
Moderator
Moderator
cinkedd


Počet příspěvků : 27
Reputace : 0
Join date : 27. 04. 09

Gryning - Restoration shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryning - Restoration shaman   Gryning - Restoration shaman EmptyTue May 26, 2009 11:02 pm

Zdar Gryningu,

jsem rad, ze zas hrajes. Myslim, ze tady neni co resit. EQ doberes jak nic a uplatneni snad taky najdes.
Napis si o INV

PRO

LOCKED cheers
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Sponsored content





Gryning - Restoration shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryning - Restoration shaman   Gryning - Restoration shaman Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Gryning - Restoration shaman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Astarius-Enhacement shaman
» Prihlaska-Elemental Shaman Tuzo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: