Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 hunter

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
modrahubaa




Počet příspěvků : 5
Reputace : 0
Join date : 18. 05. 09

hunter Empty
PříspěvekPředmět: hunter   hunter EmptyMon May 18, 2009 10:13 pm

1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?

Modrahubaa, MM/SV, hunter troll 80lvl

2. Kolik ti je let a odkud jsi?

Slovensko, Zilina, 16

3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?

Je to moj ACC vlastnorucne lvlevany, vlastnim ho iba ja ....

4. Jak casto hrajes? Raid zacina v 18-19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?

raidovaci cas mi vobec nerobi problem... Exclamation Exclamation Exclamation


5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?

Hravam basketbal ale treningy mi nezasahuju do raid time....
Basketball Basketball Basketball

6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu)

Jako podla mna mam good eqpi jem tam nieco ULD ostatne naxx 25 full enchnty.... http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Modrahubaa

8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?

Jasne...VT mam aj tu verziu a s komunikaciou nemam problem...

9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?

Hlasim sa k vam koli tomu ze mate pekne odprogrovany ULD 10 aj 25
Budem sa snazit pomahat aj menej schopnym ludom
Od vas ocakavam pekny progres ULD a normalnych ludi ...

10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?

Nepoznam u vas nikoho a dozvedel som sa o vas na generali a na raidoch.....

11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)

Down EoE 10/25 Naxx 10/25 OS 10/25 ULD10 8 bossov ULD25 3bossov


12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?

PC mam dobry ziadne DC a ziadne lagy.....

PS: PLS cakam na odpovede este v inych gildach keby sa dalo tak vam poviem samozrejme aj ma primete ci pojdem alebo ee....
Smile Smile Smile


Naposledy upravil modrahubaa dne Tue May 19, 2009 9:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Flyleaf
Moderator
Moderator
Flyleaf


Počet příspěvků : 51
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09
Age : 34
Location : Trencin

hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: hunter   hunter EmptyTue May 19, 2009 8:15 am

btw konecne seriozny hunt bol by som aj za ale ked vidim ze si podavas prihlasky aj do inych guild tak asi o nasu nemas moc zaujem co ?
Návrat nahoru Goto down
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: hunter   hunter EmptyTue May 19, 2009 3:15 pm

Njn u me je problem, ze nerozumim tomu, kdyz se nekdo trolli - mame dobry progrel, vubec netusim o co jde Very Happy

A ted vazne, prihlaska sice nema kvantum obsahu, ale je v ni vse potrebne a je prehledne napsana. Dalsi vec uzivime dalsiho hunta? Zkusit to muzem, ale jak psal Fly, me by take zajimalo proc prihlaska i do jine guildy, ikdyz dat si prihlasku treba do 5 guild neni nic spatneho ( ja to taky tak udelal ), je pak moznost vyberu.
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
modrahubaa




Počet příspěvků : 5
Reputace : 0
Join date : 18. 05. 09

hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: hunter   hunter EmptyTue May 19, 2009 9:30 pm

No je to tak ze mam prihlasku iba v 1 Gilde... je to I N C O M I N G .. a odpovedia mi az o tyzden mam velky zaujem lebo velmi tusim te ma tam nezoberu......Dakujem za pochopenie ....
Návrat nahoru Goto down
swiftactions




Počet příspěvků : 47
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: hunter   hunter EmptyTue May 19, 2009 9:50 pm

me to prijde asi tak : kde me vemou drive,tim lipe je mi fuk kam pujdu vim o vsech guildach prd hlavne at uz nekde sem (fail)
Návrat nahoru Goto down
modrahubaa




Počet příspěvků : 5
Reputace : 0
Join date : 18. 05. 09

hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: hunter   hunter EmptyTue May 19, 2009 10:40 pm

OK rusim prihlasku mam uz iba prihlasku u vas ......dufam ze sa mi ozvete....mam velky zaujem do vasej Gildy.....
Návrat nahoru Goto down
Chimere
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 45
Reputace : 1
Join date : 29. 04. 09

hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: hunter   hunter EmptyWed May 20, 2009 4:35 am

No podle toho jak tu menis stanoviska, mam obavy jak by jsi menil stanoviska pocas pusobeni v guilde. Je to zatim jenom hadani, ale pochop, ze je to na zaklade toho co tu vidim.
Kdyz to shrnu, EQ slusny, prihlaska o proti jinym je na urovni, chut raidovat je a ostatni veci ukaze cas.
Cili ja jsem pro prijeti na zkusebni dobu, tak me nezklam casem.
PRO


edit: k podani prihlasek

jak jsem psal, ja taky podal do vice guild. Odpovedely vsechny kladne, ja si vybral Delirium, prtz jsem veril v uplatneni a sel jsem do toho na plny plyn. Jde o to vydrzet s guildou, ikdyz se nevede skvele a preckat to a nevykaslat se na ne. WoW neni jen o bossech a itemech, ale hlavne o tom zazit uspechy a dobre chvile po boku dobrych lidi a projit s nimi touto hrou jako team a bavit se u toho. Cili hledame lidi s jakymi radi projdem hernim contentem a nehledame lidi, kteri jakmile to zacne skripat utecou.

Cili otazka: Jsi to co hledame a jsme my to co hledas ty?
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Darkus

Darkus


Počet příspěvků : 33
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: hunter   hunter EmptyWed May 20, 2009 6:51 am

Ja osoben nemam nic proti tomu ze si nekdo da prihlasku do vice gild.Kdyby si podaval prihlaskzu do tech dobrych gild jednotlive tak se mu muze stat ze bude treba rok cekat naez se nekam dostane

Proste nechci aby jsme dopadli jako top gidy na tomto servreru (i kdyz i mezi ne patrime ) Kde komentujou kazdou kazdou chybu daneho hracev prihlasce a ani nekliknou na armory jen proto ze uz je nebavi odpovidat na tu zaplavu prihlasek.

Podle me by tu mel mit sanci kazdy kdo si da aspon trochu praci s tou prihlaskou a brat lidi protoze jsou to hraci a ne ze ma eq ale to jse da zjistit jen tak ze ho zkusime

Tvoje prihlaska je pekna.Je videt ze jsi tomu venoval nejaky cas.Co jsme chteli vedet to jsi rekl a i stim ze jsi tam hodil ty otazky a hodil jsi to do jine barvy

Podle me je prihlaska perfektni a pokud tu nechcene aby nam tu hraci psali struktuovany zivotopis tak tohle je idelani

Za me pro
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
Flyleaf
Moderator
Moderator
Flyleaf


Počet příspěvků : 51
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09
Age : 34
Location : Trencin

hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: hunter   hunter EmptyWed May 20, 2009 11:01 am

modrahubaa napsal:
OK rusim prihlasku mam uz iba prihlasku u vas ......dufam ze sa mi ozvete....mam velky zaujem do vasej Gildy.....


upresnime nerusil si ju ale oni ta odmietli Smile videl som aj preco ale tak od pupicka by som si osobne nebral rady k srdcu btw
zobral by som ta mas pekny gear na mojej urovni budes bojovat o miesto na raide este z jednym huntom dost casto to nebiva poslednej dobe takze si asi prisiel v spravnu dobu po dalsie pises ze si mal problem v drakobijcoch z DKP dufam ze vies nas DKP system ako funguje
tak teda ta berem ako posledneho hunta do tejto guildy tym uzatvaram hunterov napis mi o inv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: hunter   hunter Empty

Návrat nahoru Goto down
 
hunter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chudinna/Hunter

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: