Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přemýšlím o příchodu k Vám...

Goto down 
+2
Exi
Nitrous
6 posters
AutorZpráva
Ryshmosh
Anonymní




Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 7:59 pm

Ahoj, zdravím, jmenuji se Richard, je mi 19 let, jsem z Karlových Varů, kde momentálně probíhá Filmový Festival - a vcelku není o co stát.

Ještě asi před 10 minutami jsem byl v gildě ,coby
-Psal jsem jim tam menší aktualizace na WEB, a tak různě... Jelikož na FaceBooku mám ve jménu Ryshmosh, přihlásil jsem se s ním i tady na WEBu.
-V psolední době mám osobní problémy, i když to asi nikoho nezajíma (protože to nezajímalo ani lidi, se kterými sem raidoval a trávil s nimi všechen svůj čas po 2 roky, možná déle), ale i tak to napíšu: Umřel mi teď můj jedinej děda, měl jsem ho moc rád, a prostě to nějak nemůžu unést, a když jsem viděl, jak mě v BreakPoint podrželi, tak jsem taky odešel. Stejně mě prý chtěli vyhodit. Vždyť jsem byl jen jejich nejlepší/jedinej Holy Paladin, co jim občas napsal mini-aktualizace na WEB, aktualizace, co stáli za prt, ale pořád lepší, jak nic.

Pokračoval bych tedy tím, že mám hned několik herních postav. Jmenoval bych především moji Balance Druidici Wilku http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Wilka (Ty talenty se někomu mohou zdát divné, ale jsou fakt fpoho, ale to není důležitě, jelikož mojí nejlepší/hlavní postavou je už někdo jiný) a můj Holy Paladin Crysus http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Crysus
-Dále mám ještě 4 další charraktery lvlu 70+, feral druid, hunter, priest a DK
-To, že mám Sběratelské edice od TBC a WotLK snad není důležitá informace.

->Ještě bych etdy rád řekl, že teď v poslední době moc nehraji, den, kdy bych určitě nemohl raidovat, by byl především pátek. Sice mi teď začíná práce, avšak ta by mě moc omezovat neměla, tudíž bych to nějak určitě uskutešnil, raidování v ostatních dnech. Někdy se ale může stát, že se zapomenu a přespim u kamarádky nebo kamaráda, ale to také není problém, jelikož Vám to můžu dát vědět.....
....a tím bych pokračoval dále tím, koho u Vás vlastně znám:

Započal bych to především hráčem, s nickem Regy. Skrze něj Vám můžu dát o sobě vědět, kdybych neměl dorazit na raid, dál už jsem hráče u Vás nestudoval Smile ,takže bych to ukončil Vokounem, tedy pokud je to ten Vokoun, co má datum narození 23.6.1989 (Sry, jestli to bylo tajné info)

---V mé ex-gildě, z níž mě tedy odchod mrzí, jsem byl znám tím, že mám rád dlouhé přihlášky, i když ta moje je docela krátká, už bych se chílil polamu ke konci:

Shrnul byhc to tedy, a jen bych řekl, že bych k Vám chtěl jít především se mým Holy Paladinem, pak, že občas působím jako namyšlený, a že bych s Vámi rád chodil Ulduar 25man, který v BreakPoint po dnešku nepůjdou jako gilda minimálně další půl rok. Kdybych ale raidy nechodil, vůbec by mi to nevadilo. Klidně bych šel jen jednou, dvakrát týdně místo někoho...

P.S. Tuhle přihlášku píšu ze vzteku k asi 5ti hráčům z BreakPoint, jinak gilda samotná je náhodou opravdu dobrá, a mě je teď opravdu líto, že jsem odešel, ale jak jsem již řekl, v poslední době jsem trochu přecitlivělý, a hlášky jistého hráče, jehož nick začíný na A: ,,To nikoho nezajíma" ,zatímco jeho 7k DPS zajímá každého...
BreakPoint jsem bral jako rodinu, nejlepší přátele. Ne jen jako gildu. Ale mám teď reálně přátele, konečně jsem si uvědomil, že WOW je jen hra, a nepotřebuji to dál hrotit, tudíž mi stačí obyčejná gilda.
Díky za komenty k přihlášce, i když už teď vím, že určitě né všechny budou kladné study
Návrat nahoru Goto down
Ryshmosh
Anonymní




Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 8:36 pm

Jinak jsem si teď všiml, že asi hned 2. věta se nějak nedopsala, mělo to být: V gildě BreakPoint, coby

A ještě bych jen dodal, že s VT nemám absolutně žádný problém, s raidy mám zkušenosti, a že mám vysoce kvalitní PC a internet, takže hraju naprosto bez laggů a bez grafického omezení
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 8:52 pm

zkusenosti z uld stoji za prd,ta prihlaska,zda se mi spis ze si vyrizujes jejim prostrednictvim minulost v byvale guilde...jinak - za slaby enchanty a - za herbal
Návrat nahoru Goto down
Exi

Exi


Počet příspěvků : 20
Reputace : -1
Join date : 27. 04. 09
Location : NITRA FTW

Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 9:13 pm

Neviem či si si pomýlil web delirium.forumczech.com s inou typu crymeariver.com... v tej prihláške je v každej vete niečo o tom ako máš Breakpoint guildu rád, že ich bereš ako rodinu a neviem čo všetko. Napísal si že si neni moc aktívny, no OMG! dáš si prihlášku do guildy kde sa porgressuje 25 yogg a na 10 vela nechýba ku Glory of the ulduar raider... Tvoj EQ som si na armory ani nepozeral, aj keď je možno skvelý ale tá prihláška nebola napísaná človekom, ktorý sa k ným chce dostať, svedčí len o tom že len nechceš nechať tvoj acc hniť bez guildy...
Najviac ma ale dorazilo toto
citace :
WOW je jen hra, a nepotřebuji to dál hrotit, tudíž mi stačí obyčejná gilda.

Aj ked holadina potrebujeme viac ako sol, tak som PROTI
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Exid
Ryshmosh
Anonymní




Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 9:24 pm

A já sem jen rád, že jste proti, asi to tam nešlo pochopit, ale klidně bych zas aktivně raidoval, kromě toho Pátku, ale tj stejně úplně jedno, spíš ten ACC prodam, a kašlu na tuhle infantilní hru.

Omlouvám se, že jsem Vás otravoval, máte pravdu,... Zřejmě jsem si tím jen něco kompenzoval, a po pravdě? Ano, nechci. Nikdy jsem k Vám nechtěl, ani teď... Jediný místo, kde chci bejt, je BerakPoint, ne nějaká banda lidí, kde hodnotí to, že mám Herb na palachovi.. mam Ench a JWC na jinym Charrakteru.. to to mam pořád skillovat to samý, abych na všech charrech měl JWC s Enchantingem?

P.S. klidně tu blbou přihlášku smažte, a ještě jednou se opravdu omlouvám.
Návrat nahoru Goto down
Croente

Croente


Počet příspěvků : 35
Reputace : 2
Join date : 24. 06. 09

Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 9:42 pm

mam pocit ze do prihlasky si napsal vse co nepotrebujeme vedet a na hlavni otazky si neodpovedel
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 11:02 pm

ty si zrejme neprisel na co ty profese jsou?ze by kvuli boostu?na jinym charu je ti to na prd
Návrat nahoru Goto down
Vokoun




Počet příspěvků : 32
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09

Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 11:40 pm

Hej odkud me jako znas? A vubec nevim kde si vzal moje datum narozeni affraid
Návrat nahoru Goto down
Exi

Exi


Počet příspěvků : 20
Reputace : -1
Join date : 27. 04. 09
Location : NITRA FTW

Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 11:40 pm

Damn, lock this
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Exid
Krtko

Krtko


Počet příspěvků : 40
Reputace : 0
Join date : 01. 05. 09
Age : 33
Location : Nitra - Klokočina FTW !!!

Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyMon Jul 06, 2009 11:57 pm

V prvom rade si daj sprchu. EQ je celkom slusny a po otvoreni prihlasky som si aj myslel ze je to dobre. Ale toto bol len vyrek ako ta odsudili a ako ich ty milujes. Hlasis sa do guildy tak daj daco o sebe vediet. Co si dal v ulduare ake mas s nim skusenosti. Toto neni pokec ale forum guildy. Ak teda mas este zaujem tak to zmaz a napis znova. Ale ako vidim tak toto bolo len chvilkove nedokrvenie mozgu.
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... EmptyTue Jul 07, 2009 12:09 am

richarde richarde, vim ze to ted nemas lehke, ale internet neni to misto kde se ti ulevi. Budes mit jeste ublizenejsi pocit nez kdyz si to sem zacal psat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přemýšlím o příchodu k Vám...   Přemýšlím o příchodu k Vám... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přemýšlím o příchodu k Vám...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: