Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci

Goto down 
+7
Krtko
Flyleaf
pedro
Andruin
Nitrous
Fiber
Vaalnn
11 posters
AutorZpráva
Croente
Anonymní




Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 5:46 pm

Ahoj vsem
Hned na zacatek bych chtel rici, ze to co se stalo, bylo z me strany neuvazene, neeticke a hlavne trapne. Chtel sem tak reagovat na Czechkina a Negrbejka, jsem si vedom toho ze jsem spis poskodil guildu jako takovou nez tyto dva lidi. Kazdopadne je mi toho lito a dnes po 4 mesicich vim, ze to co jsem udelal byla blbost, a nezapomina se to...
Tenkrat jsem (jak uz jsem v minulosti rikal) problemy v rodine, rodice se mi hadali tak, ze otec vyhrozoval mame rozvodem, nastesti to nejak ustalo, ale tenkrat uz sem na to nemel nervy a po tom banu na vt (vim ze to bylo opravnene, nikomu nic nevycitam) jsem to uz nevydrzel. Myslim si ze jsem mel problemy jen z vyse uvedenyma lidma, s czechkinem se mnohdy nase nazory rozchazeli a tak to moc nefungovalo, ale i jemu touto cestou bych se chtel omluvit za mou aroganci a scenky kolem toho.
Potreboval jsem pauzu a mit cas o tom premyslet. Dnes uz je to v takovem stadiu, ze sem si sam hledal nejake informace o deliriu, jak se vam dari, jaky mate progress, web atd... Narazil jsem i na videa na youtube a rkel sem si ze kontaktuju flyleafa jestli by nebylo mozne se dostat zpatky do deliria. Jak rikam, to co jsem udelal se nezapomina, proto sem tomu moc nadeje nedaval, ale wow me vzdy bavilo a bavi me doted, jsem na neho zase nazhavenej a pokud se vratit, tak jedine do deliria, jinak bude jako doted lezet v policce a bude se na nej prasit Smile. Nepocitam s tim ze by me kazdy vital s otevrenou naruci, ale zacit pekne odznova. Nejde mi o nic jineho nez zase blbnout s kamosema a raidovat, kvuli toho sem wow hral.
Z me strany muzu nabidnout kvalitniho tanka/healera (balanc nemam v ruce) a milovnika koni pig a znovu ozivit web deliriumguild.cz a udelat z toho neco vic, nez jako to bylo predtim, kde bylo mrtvo.


K prihlasce:

1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?
Croente | Feral | Druid | Tauren |80
2. Kolik ti je let a odkud jsi?
Je mi 21 a bydlim v obci Sedliste u Frydku-Mistku.
3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?
Ucet je muj, sdilel sem ho jen s lidma v guilde, jinak na nem hraj sam.
4. Jak casto hrajes? Raid zacina v 18-19:00 a trva do 23:00 ... muzes v tuhle dobu byt online i v pracovni den?
V 19:00 by raidy nemely byt problem, uz nemuzu tak nolifovat jako kdysi, ale stihat bych to mel, online muzu byt kazdy vecer.
5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?
Moje konicky jsou kone a pes a dota, takze si myslim, ze ne. Suspect
6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu)
Tak muj equip byl asi az na 2 itemy top na tankovani, zmenit hodlam snad kazdy item (ulduar veci jsem zatim nesledoval Smile ) Armory:
7. Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.
Kdysi jsem byl v par mensich guilach, tusim ze BlackCurse aj., z tech znamejsich asi Wild Hogs, kde GM vyhlasil rozpad guildy a samozrejme Delirium, nebyl jsem spokojenej s pristupem lidi k raidovani.
8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?
Na VT jsem furt, kdyz jsem u pocitace Wink. Mikrak samozrejme mam.
9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?
Hlasim se k Vam, protoze (aspon myslim) tady patrim, mam tu spoustu znamych, a plno vzpominek z progressu a kravin mimo neho Smile. Muj prinos asi kazdy vi, znalost encounteru, classy (i jinych) a kvalitniho, vzdy pripraveneho raidera. Ja od guildy cekam novou sanci a spoustu novych zazitku bounce
10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?
Neznam akorat lidi, kteri byli nove prijati, z tech starych znam vsechny (nektere vsak mene). Nevim uz ani odkud sem se o vas dozvedel lol! .
11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)
Mam odprogressovane vse od KZ po EoE a S+2, v ulduaru jsem byl jen na PTR asi na 4 bossech (jen cumnout co umi) a videa z fightu (ne vsechny bosse)
12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?
Net mi nepada (jen vyjimecne, kdyz se dela neco s konektivitou), pocitac vykonej, takze nejake vymluvy na lagy nebo dc u me hledat nemusite, mam na to queen

Kdyby z toho nic nebylo, tak chci timto pozdravit vsechny cleny Deliria a hodne stesti do budouciho progressu.

Moje icq: 234032659, pokud by se chtel nekdo na neco soukromne zeptat, jinak budu psat sem.
Návrat nahoru Goto down
Vaalnn

Vaalnn


Počet příspěvků : 35
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Croente   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 6:05 pm

Slysel jsem, ze vse spatne jsi odvolal, a ze jsi mel nejake osobni problemy....Kazdopadne jestli to nedopadne jako predtim tak neni nad cim uvazovat....Skilled jsi, o tom zadna....PRO
Návrat nahoru Goto down
Croente
Anonymní




Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 6:18 pm

vim ze sme se jako vedeni moc mezi sebou nepohodli, ja mel na par veci jiny nazor jako vy a proto vznikly ty rozpory, taky doufam ze uz nic takoveho nebude protoze to nema zadny uzitek a jsou z toho jen problemy Smile
Návrat nahoru Goto down
Fiber
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 23
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 7:20 pm

pro
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 7:25 pm

fekal tank kterej muze kdykoliv do healu se hodi vzdycky...Pro
Návrat nahoru Goto down
Andruin




Počet příspěvků : 12
Reputace : 0
Join date : 07. 05. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 8:32 pm

urcite by si sa nam hodil aj ces to co si urobil a ako si sa zachoval ... sak skilled hracov neni nikdy dost a preto som za druhu sancu . PRO
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 8:46 pm

nezažil jsem neslyšel jsem, jenom videl to fau pax na stránkách.

v zásadě nejsem proti, jenom bych nerad, aby se třeba místo na raidu upíralo regymu (kterej se fakt vypracoval) kvuli tomu ze se znate z dřívějška.
Příjde mi že v guildě s tebou už začne být předruidováno.


takže pro.
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 9:11 pm

no vsak by mohl chodit za resto na uld hc protoze to je tam jenom exi a vyjimecne pedro...kdyz bude potreba hp tank(napr councily tak respecne a je po problemu) druid se podle me uzivy...
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 9:54 pm

ano za chvili si budeme moct poradat druidi 10tky s druidima nahradnikama ulduaru.

poslyš nitro ty si čim dál tim chytřejší. Pokud chybi resto druid tak velmi skilled druid cirusvirus muze jti do resta kde ma T8cky ale vice nez dva restaci jsou na raidu zbytecnost. Do tanka kdyz sem chtel jit ja tak mi bylo receno ze tank druid neni potreba protoze je momentalne nejslabsi z tanku.

My uzivime vsechno dokud to nebude nejakej warlock kde jeden gem se ti rozlezi v hlave a reknes ze ne.

pocitej se mnou.. raid obsahuje 25 clenu.. a 10 class. Proc zrovna druidu tam musi byt 6 -> 25% z raidu. Ja se nestrachuju o svoje misto, ale prijde mi to ujety.
Návrat nahoru Goto down
Nitrous
Moderator
Moderator
Nitrous


Počet příspěvků : 66
Reputace : 1
Join date : 28. 04. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 10:01 pm

nemuzu rict svuj nazor nebo co?a druid ma 3 specy tak nejakejch 5 druidu v raidu neni neco strasnyho...
Návrat nahoru Goto down
Flyleaf
Moderator
Moderator
Flyleaf


Počet příspěvků : 51
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09
Age : 34
Location : Trencin

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptySun Jun 21, 2009 11:03 pm

o vsetkom som sa zo vsetkymi rozpraval na ventrile a podobne za mna PRO
keby sa komusi cosi nezdalo kludne zodpoviem Smile
Návrat nahoru Goto down
Krtko

Krtko


Počet příspěvků : 40
Reputace : 0
Join date : 01. 05. 09
Age : 33
Location : Nitra - Klokočina FTW !!!

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptyMon Jun 22, 2009 1:10 am

nezponam.. a tak "zhodnotim" ako kazdeho ineho...

EQ je taky aky je.. pisal si ze si nehral... cize je to tym.. to je v dnesnej dobe a obtiaznosti UD minimum. Co sa tyka osobi... podla komentarov sem danych.. mozem povedat ze si v pohode len sa daco skurvilo.

Cize moje male bezvyznamne + mas Razz
Návrat nahoru Goto down
Treen




Počet příspěvků : 44
Reputace : 1
Join date : 02. 05. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptyMon Jun 22, 2009 1:26 am

No nazdar Razz tak sem rad, že sis tu přihlasku konečně podal.. Ja budu jen rad, když tě zas uvidim na raidu.. Za me taky PRO Smile
Návrat nahoru Goto down
Tristram

Tristram


Počet příspěvků : 48
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 09
Location : Praha

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptyMon Jun 22, 2009 1:40 pm

Já přišel když jsi odešel, takže jsem na tom podobně jako Pedro. Každopádně konečně někdo, kdo mě bude moci suplovat na DK tank encounterech a já konečně natrvalo respecnout do dps Smile (at již v G2 nebo 25ce).
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Tristr
cinkedd
Moderator
Moderator
cinkedd


Počet příspěvků : 27
Reputace : 0
Join date : 27. 04. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptyMon Jun 22, 2009 3:40 pm

Jmenem trolliho naroda PRO

asi uz neni potreba rikat neco dalsiho - PRIJAT
Návrat nahoru Goto down
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n
astahoe
God
God



Počet příspěvků : 49
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci EmptyMon Jun 22, 2009 3:48 pm

nebudem sa zbytocne rozpisovat o tom co bolo a aky nazor som nato mal... vyjadrilo sa tu dost ludi a co sme sa aj v hre o tom bavili zda sa ze vacsina ta chce spet, ja osobne by som ti dal este jednu sancu ...koli starym casom, tak si whispni o inv ked budes rdy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci   Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Croente - Resto/Feral (nebo Balance) by rad dostal novou sanci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mmat feral druid
» Resto Saman
» ironlung resto drú
» Bartuk ala buřťák resto/enha, srekovastara hunta

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: