Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Vítej poutníče znavený. Nalézáš se právě na fóru guildy Delirium. Toto fórum je určeno pouze pro členy guildy, případně pro zájemce o členství.
Pokud jsi tak ještě neučinil, prosím zaregistruj se. Neregistrovaní uživatelé mají omezený přístup.
Forum guildy Delirium server Drak'thul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum v provozu: 5492 dní, Celkový počet příspěvků: 1169, Počet uživatelů: 113
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kryplovlasej, Shadow Priest

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Krypl




Počet příspěvků : 3
Reputace : 0
Join date : 28. 05. 09

Kryplovlasej, Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Kryplovlasej, Shadow Priest   Kryplovlasej, Shadow Priest EmptyFri May 29, 2009 12:36 pm

Zdravim a předem děkuju za čas strávenej nad mojí přihláškou


1. Jake je tve jmeno postavy, spec, class, race a level?
-Kryplovlasej, Blood Elf, Priest, Shadow, 80

2. Kolik ti je let a odkud jsi?
-je mi 20 a bydlim v Praze

3. Sdilis svuj acc s dalsim clovekem, nebo hrajes na uctu sam?Je to tvuj account nebo koupeny?
-mam svůj acc a hraju sám
-v tom nevidim problém, jsem ted po maturitě a mam furt čas

5. Muzou tve vedlejsi zajmy zapricinit neucast na raidu nebo ji jakkoliv omezit?
-určitě občas se stane že někam opravdu musim, tak na raid nemůžu, myslim že se to stane občas každymu Wink

6. Zhodnot svuj equip, co hodlas zmenit atp. (+ odkaz na armory v PvE equipu)
-eq mam na progress uludaru v pohodě, jen mi vadí pásek za badge, ten chci rychle vyměnit
-odkaz na armory ted vám sem nedám, protože píšou že "The Armory is currently undergoing maintenance. Please check back later." až to půjde tak sem hned hodim link, nebo stačí napsat ve hře a přijdu se ukázat

7. Popis zde svoji historii v predeslych guildach, proc si je opustil, s cim si byl nespokojen atd.
-na začátku WOTLK jsem přišel do TWIM, jenomže udělali ze mě casuala kvůli tomu že jsem měl maturitu, ted mám po ní a na raidech pro mě neni místo, mam čas, chuť tak nechci nechat zbytečně propadat save

8. Chceme po lidech aby na VT komunikovali s ostatnimi na raidech, tudiz vyzadujeme mikrofon a VT 2.1.4. Umis se podle toho zaridit ?
-VT mám a sem na něm furt když hraju, 50%mojí závislosti tvoří lidi na VT s kterejma komunikuju

9. Proc se hlasis prave k nam? Cim budes prinosem? Co naopak ocekavas od nas?
-máte progress a místo v raidu pro SP, ja jsem bez guildy
-očekám raidy, chci trochu dolaďit svůj gear

10. Znas nekoho v guilde? Odkud ses o nas dozvedel?
-přes recruit v trade

11. Jake jsou tve raidovaci zkusenosti v predchozich high-end instancich? (naxx10 opravdu neni high-end instance)
*naxx10/25; OS 10/25; malygos 10/25; Uludar taktiky znám až po yoga

12. Tvuj PC i Internet by mel zvladat slozitejsi momenty na raidech, takze nejake DC ci lagy jsou nepripustne. Mas na to?
- PC zvládá v pohodě, občas to lagne, ale komu ne ... raidy jsem doposud zvládal v pohodě, takže nevim proč ted by nemělo

DÍKY ZA VYJÁDŘENÍ
Návrat nahoru Goto down
Krtko

Krtko


Počet příspěvků : 40
Reputace : 0
Join date : 01. 05. 09
Age : 33
Location : Nitra - Klokočina FTW !!!

Kryplovlasej, Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kryplovlasej, Shadow Priest   Kryplovlasej, Shadow Priest EmptyFri May 29, 2009 2:00 pm

prihlaska pohode, len pockat hlavne na ten armory link.
Návrat nahoru Goto down
pedro
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 87
Reputace : 2
Join date : 27. 04. 09

Kryplovlasej, Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kryplovlasej, Shadow Priest   Kryplovlasej, Shadow Priest EmptyFri May 29, 2009 4:39 pm

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Kryplovlasej

az se rozjede armory tak to pujde. Mrknu na equip a pak se vyjádřím.
Návrat nahoru Goto down
Fiber
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 23
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09

Kryplovlasej, Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kryplovlasej, Shadow Priest   Kryplovlasej, Shadow Priest EmptyFri May 29, 2009 11:36 pm

prehod si prosim ta gear na armory
Návrat nahoru Goto down
Exi

Exi


Počet příspěvků : 20
Reputace : -1
Join date : 27. 04. 09
Location : NITRA FTW

Kryplovlasej, Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kryplovlasej, Shadow Priest   Kryplovlasej, Shadow Priest EmptySat May 30, 2009 12:43 am

Podla mna ma skusenosti dost, tyka sa to aj Ulduaru cize je to velka vyhoda. Kedze nemame po odchode Lea ani 1 SPriesta som urcite PRO.
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Exid
Fiber
Moderator
Moderator



Počet příspěvků : 23
Reputace : 0
Join date : 29. 04. 09

Kryplovlasej, Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kryplovlasej, Shadow Priest   Kryplovlasej, Shadow Priest EmptySat May 30, 2009 2:23 pm

daj si do minor glyph slotu glyph of shadowfiend, tie gemy sa mi zdaju trosku cudne ale asi si chcel socketbonus(ked tak sa snaz gemovat vyhradne 19sp), imho do ulduaru je lepsi talent Improved shadowform ako Improved vampiric embrace, ale to je detail. uvidime ako ti to pojde na raide, /w me for inv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kryplovlasej, Shadow Priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kryplovlasej, Shadow Priest   Kryplovlasej, Shadow Priest Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kryplovlasej, Shadow Priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Martinézz - Shadow Priest
» Labant - Undead - Shadow Priest
» Nocturno holy/ pve disco priest

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum guildy Delirium server Drak'thul :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: